Nejtenčí notebook na světě! HP Spectre

Notebooky HP mají mezi uživateli dobrou pověst, ale poslední dobou jste o nich možná příliš neslyšeli. Společnost HP ale na jaře tohoto roku vytvořila nejtenčí notebook na světě. Tento notebook má luxusní design a skvělé SW vybavení. Není ale určen pro kupující s nižším rozpočtem. I tak je ale levnější, než MacBook.

Už jste slyšeli o jarní novince společnosti HP? HP Spectre je v současné době nejtenčí notebook na světě. Tloušťka je totiž pouhých 10,4mm, a je tedy ještě tenčí než MacBook Air se svými 17 mm nebo 12-palcový MacBook (13 mm).

at-245-lbs-the-hp-spectre-is-heavier-than-the-11-inch-macbook-air-238-lbs-and-the-12-inch-macbook-203-lbs.jpg

hp-spectre

its-absurdly-thin-at-104mm-which-is-thinner-than-the-11-inch-macbook-air-17-mm-and-the-12-inch-macbook-13-mm.jpg

Jedná se o 13 palcový stylový notebook, který je vybaven výkonnějšími procesory Core i5 a Core i7 a váží pouze 1 kg. HP Spectre u nás můžete pořídit za cenu kolem 30 tisíc Kč.

zdroj/foto: techinsider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru