Nejsvůdnější doktor roku 2015 má na Instagramu 1 milion sledujících a chce najít lásku

Pohledný a půvabný doktor z New Yorku má na Instagramu více než jeden milion sledujících. Draží sám sebe, přičemž veškeré peníze putují na jeho vlastní charitu. Používá seznamovací aplikaci Coffee Meets Bagel.

Dr. Mikhail Varshavski, který stojí za přezdívkou Dr. Mike, působí druhým rokem ve zdravotnické rezidenci v Overlook Medical Center v Summitu (New Jersey). Současně podniká a věnuje se filantropii.

9k=-1

Která by s ním nešla na rande?!

Šestadvacetiletý Dr. Mike vypadá jako model. V loňském roce se stal podle magazínu People nejsvůdnějším doktorem. Po zveřejnění tohoto žebříčku zaplavily jeho Instagram, Facebook a Twitter nové žádosti o přátelství, nová spojení, lajky a komentáře.

Nyní se snaží svou internetovou slávu využít k dobrým věcem, a tak draží víkend s ním. Jednu šťastnou výherkyni vezme na výlet do New Yorku do čtyřhvězdičkového hotelu a na večeři do restaurace oceněné Michelinskou hvězdou. Veškeré peníze poputují na charitu The Limitless Tomorrow Foundation, což je jeho vlastní charitativní organizace, která pomáhá studentům dosáhnout jejich cílů.

doktor01

Toto je Dr. Mikhail Varshavski, který druhým rokem bydlí a pracuje v medicínském centru v Summitu (New Jersey).

doktor02

Stal se podle magazínu People nejsvůdnějším doktorem roku 2015.

doktor03

Dr. Mike má na Instagramu více než 1 milion sledujících.

doktor04

Specializuje se na osteopatii, která se zaměřuje na léčbu a posílení kloubů, svalů a páteře.

doktor05

Miluje svůj život v New York City.

doktor06

Ale stejně jako spousta Newyorčanů, tak i Dr. Mike se snaží najít lásku. Chce vydražit jeden víkend s ním. Peníze půjdou na jeho vlastní charitu.

Zdroj / Foto: Tech Insider

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru