Nejrychleji k prvnímu milionu: Vasky vítězí na Hithit

Nejrychleji k prvnímu milionu: Vasky vítězí na Hithit

„Kvalitní boty, které vydrží několik let.“ To je požadavek mnoha zákazníků, kteří chtějí chytře investovat a hledají kvalitní zboží, na které se mohou spolehnout. Vašek ze Zlína se toto přání pokouší vyplnit. Ve Zlíně, městě známém právě díky obuvnictví, se pustil do výroby vlastní obuvi. 

Vasky designově vypadají jako tradiční pracovní obuv nebo pionýrky. Vasky jsou spojením tradiční ruční výroby a moderní technologie. Obuv je velmi minimalistická, aby se hodila ke všemu a plnila především požadavek funkčnosti. Proto jsou boty poctivě prošity. Vyrábí se v několika barevných variantách: černé, modré, růžové, karamelové.

Vasky se vyrábějí od roku 2016. Boty jsou z pravé kůže. Působí jednoduše a formálně. Vasky prorážely na trh s zimními modely, nyní rozšiřují nabídku o letní tenisky.

Snímek obrazovky 2020-07-12 v 21.56.26

Zakladatelem Vasek je Václav Staněk, který si hrdě kráčí za svým snem. Značku založil už ve svých 18 ti letech. Nyní na crowdfundingové platformě Hithit získali přes dva miliony korun. První milion byl vybrán za pouhých 25 hodin. K dnešnímu dni se vybraly téměř 4 miliony korun. Díky tomu se firma stala vítězem v nejrychleji vybraném milionu na Hithitu. Firma použije získané prostředky na rozšíření barevných varaint. Přibyde bílá a hnědá. Dále budou mít zákazníci k dispozici webový konfigurátor, aby si zákazníci mohli navolit vlastní design tenisek.

Kampaň Vasky běží až do 23. července. Českou firmu tak můžete stále podpořit.

Zdroj, foto: vasky.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru