Nejroztomilejší pes na světě zemřel na zlomené srdce

Nejroztomilejší pes na světě zemřel na zlomené srdce

Internetem se prohnala smutná zpráva – zemřel jeden z nejroztomilejších pejsků na planetě. A jaká? Zemřel nejroztomilejší pejsek na světě.

Byla o něm napsána kniha s názvem: Boo – život nejroztomilejšího psa na světě. Pes, který vypadá jako malý medvídek byl „tváří“ aerolinek. Dokonce pravidelně působil v televizi, což je mnohdy tajný sen ne jednoho člověka.

Snímek obrazovky 2019-02-17 v 12.54.48

Boo měl svého nejlepšího kamaráda, který pošel v roce 2017. Tento psí přítel se jmenoval Buddy. Buddy trpěl problémy se srdcem, čemuž také podlehl. Páníčci Boo si myslí, že smrt Buddyho byla pro Boo tak zničující, že přispěla k jeho úmrtí. Na svůj facebookový účet doslova píší, že mu Buddyho smrt zlomila srdce. Přesto, že se majitelé pejska snažili dělat proBoo vše, co bylo v jejich silách, nestačilo to. Majitelé smutní, ale vědí, že je Boo na krásném místě, kde ho už nic nebolí.

Boo byl starý 12 let, což je na psí léta málo. Pejsek byl rasy Pomeriana. Měl Facebooku a Instagramu svůj účet, kde jsou miliony fanoušků. Konkrétně na Facebooku má jeho funpage 16 milionů fanoušků.

Zdroj, foto: foxnews.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru