Dnes vyšlo 15 článků

Nejpoužívanější slova na Facebooku: Zjistěte, o čem jste mluvili v roce 2015 nejvíce

Rok 2015 se pomalu chýlí ke konci. Spousta z vás vzpomíná na to, jak strávila posledních dvanáct měsíců. Sociální síť Facebook uchovává vaše vzpomínky ve fotoalbech, poznámkách a statusech. Prostřednictvím jednoduchého nástroje můžete dokonce analyzovat, jaká slova jste v příspěvcích na Facebooku používali nejčastěji.

Prostřednictvím webové stránky Vonvon.me si můžete vytvořit oblak slov, které jste v roce 2015 používali nejčastěji. Tuto funkci použilo již více než 16 milionů uživatelů Facebooku.

cloud words

A jaká nejpoužívanější slova na Facebooku máte vy?

Ačkoliv se vám to může zdát jako triviální, váš profil na Facebooku o vás odhaluje mnohem více informací, než si myslíte. Váš profil, respektive vaše příspěvky a fotografie o vás prozradí, jací jste.

Nedávná studie ukázala, že lidé sdílející na Facebooku příběhy o svém romantickém partnerovi jsou méně sebevědomí. Kdežto lidé chlubící se dietami, cvičením a svými úspěchy patří mezi typické narcisty.

Zdroj / Foto: Independent

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru