Nejoriginálnější nápad v historii podnikání? Pošli zprávu přes bramboru

Zpráva na Messengeru? Textové zprávy SMS? Poštovní holuby? Dopisy? Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Chcete-li poslat originální zprávu, stačí si objednat unikátní službu.

Alex Craig ve svých 24 letech se rozhodl pro netradiční podnikání. Když svůj ojedinělý nápad prozradil drahé polovičce, ta mu řekla, že je to ten nejhloupější nápad, co kdy slyšela. Zatímco většina by se přiklonila k názoru jeho přítelkyně, tisíce lidí jde proti proudu. Alex Craig podniká v rozesílání brambor s anonymní zprávou.

CIRQnyUVEAAgR50

Přes bramboru můžete poslat cokoliv.

Za měsíc vydělal 10 tisíc dolarů

Během prvního měsíce vynesl tento byznys 10 tisíc dolarů, neboť Craig rozeslal celkem 2 000 brambor. Unikátní služba Potato Parcel prodává střední bramboru se zprávou o délce 100 znaků za 7,99 dolarů a větší bramboru se zprávou o délce 140 znaků za 9,99 dolarů. Služba rozesílá zprávy po celé USA.

 „Jsou pouze dvě věci, které nás v životě drží v pozadí. Je to strach a pochybnosti. Strach ze selhání, zda skutečně máme na to dokázat něco velkého,“ tvrdí Alex Craig.

CKZQZ9bUYAEDq6w

Skutečně originální nápad, který vydělává.

Uživatelům Twitteru se nápad líbí

Uživatelé Twitteru tento nápad pochválili a internetem rozesílají své brambory. Unikátní anonymní komunikace má své kouzlo – jedná se o bramboru, která projevuje „díky za všechno“.

Zdroj: Entrepreneur

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru