Nejoriginálnější kostým na Halloween, který vyvolal u lidí poprask!

Letošní Halloween se už pomalu blíží. A to znamená hromadu kýčovitých, ale i originálních. Ale my už přitom víme, které letos vyvolají největší odezvu. Uhádnete, o jaké téma se jedná? Jenom napovíme, že je velice aktuální…

Tak v úvodu jsme vás navnadili a nyní je třeba to prozradit – jedná se o obávanou ebolu. Tedy pro mnohé asi není obávaná, když si z ní dělají srandu, i když ještě nebyla ani vyhlazena.

A o co se jedná? Největší reakce vyvolal ochranný oblek proti ebole, který lze zakoupit v e-shopu brandsonSale. Za 80 dolarů (v přepočtu 1600 Kč) dostanete bílý gumový oblek s nápisem EBOLA, plynovou masku, ochranné brýle a modré latexové rukavice. Chybí akorát žluté holínky, které si musíte zakoupit sami.

ebola_kostym

Víceprezident společnosti, Johnathon Weeks, oznámil, že denně jich prodají více než 2 tucty a očekávají, že do konce měsíce celkový počet prodaných kostýmů přesáhne tisícovku.

Dále dodal, že je to to samé jako například kostýmy hasičů nebo doktorů a zdravotních sester. Všichni zachraňují denně lidské životy, stejně jako lidé léčící ebolu. Ale reakcí lidí jsou velice rozporuplné…

Reakce na sociálních sítích

Na sociálních sítích, hlavně na Twitteru se rozjela ostrá diskuze. Není na takovéto vtípky moc brzo? A proč lidem nevadí i ostatní kostýmy? A není 80 dolarů moc? A je již k dostání?

Pozitivní

Hahaha! Je zde kostým na motivy eboly! #tochci

Omlouvám se, ale tohle je docela vtipné

 

Negativní

 Takže podle rádia „ebola“ je populární halloweenský kostým tento rok. Jste ohavní pokud si ho oblečete a doufám, že ji dostanete.


O co se vsadíte, že se najde aspoň jeden debil, který si myslí že je vtipné jít na letošní Halloween v kostýmu eboly.

A jedná chytrá poznámka…

Díky ebole letošní nejděsivější kostým může být sexy uniforma zdravotní sestřičky.

Zdroj: bbc.com, brandsonsale.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru