Nejmladšími vývojáři mobilních aplikací jsou 2 bratři pocházející z Indie

Mnoho dospělých má problém správně pochopit Java kód. Toto ovšem neplatí u dvou bratrů (14, 15) z Indie, kteří použili právě tyto kódy k vytvoření mobilních aplikací pro Apple Store a Google Play. Aplikace, jako je například Catch Me Cop, Alphabets Board, Prayer Planet, CarRacingHD, Emegencybooth a EI5 jsou velmi populární po celém světě. Tyto aplikace byly staženy více než 70 000krát.

Sharvan Kumaran spolu se svým bratrem Sanjayem Kumaranem založil GoDimensions, což je společnost, která se zabývá vývojem mobilních aplikací. V současné době studují 9. a 11. ročník akademie HUS v Chennai. I přesto, že jsou tito kluci něčím výjimeční, mají koníčky jako všichni normální kluci v jejich věku – rádi hrají fotbal a počítačové hry.

Velkou inspirací těchto dvou bratrů je právě populární Steve Jobs. Takže nezbývá nic jiného, než držet těmto mladíkům palce.

07YT_SHRAVAN_SANJA_1168168f

7 aplikací je dostupných na App Store, 3 na Google Play

Populární aplikaci Catch Me Cop vyvinuli ve svých 9 a 11 letech. V této aplikaci si můžete vybrat úroveň od lehké až po tu nejtěžší, zkrátka úroveň, na kterou se cítíte. Cílem této hry je utéct před policajty.

catch me cop

Naopak aplikaci Alphabets Board ocení všichni, kteří mají děti školou povinné. Tato aplikace by měla naučit  správně psát veškerá písmena abecedy.Bez názvuZdroj: GoDimensions

Komentáře

Nahoru