Dnes vyšlo 15 článků

Nejlevnější smartphone s Androidem za 250 korun

Ne, nezapomněli jsme připsat jednu nulu. Smartphone s Androidem lze skutečně pořídit za částku, za kterou si nekoupíte pomalu ani tričko. A dokonce se nejedná ani o žádnou čínskou značku, na svědomí ho má LG.

Smartphone TracFone Lucky LG16 ovšem neseženete v Česku. Prodává ho americký řetězec Walmart a v současné době mají vyprodáno.

lg16

Mají vyprodáno

Sice se nejedná o žádnou technologickou špičku, ale starším lidem nebo dětem by mobil za deset dolarů mohl udělat radost. Se specifikacemi to není zase tak strašné. Telefon má displej o velikosti 3,8 palců, dvoujádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz, 3 Mpx fotoaparát a obsahuje vloženou microSD kartu o velikosti 4GB. Běží na Androidu 4.4 KitKat, který sice není nejnovější, ale bohatě dostačuje. Telefon nepodporuje 4G LTE, což je v dnešní době docela potřebné, ale celkově má vlastně lepší specifikace než první iPhone.

Smartphone má ještě jedno stejně levné dvojče

Jak již bylo řečeno, v době psaní článku byl levný telefon vyprodán. Walmart ovšem prodává ještě jeden dost podobný model s názvem TracFone LG L15G. Na první pohled v nich není vidět žádný rozdíl a cena taky zůstává na deseti dolarech.

lg15

Najdi pět rozdílů

Od telefonu za necelé tři stovky samozřejmě nemůžete čekat vůbec nic. Ale víte, kolik byste si jich mohli koupit místo jednoho 16 GB iPhonu 6s? Osmdesát čtyři!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru