Nejlevnější mobilní internet: Srovnání operátorů

Přijde vyúčtování za mobil a vy si vzpomenete na historku o tom, jak máme všichni údajně víc používat data, aby je operátoři konečně zlevnili. Jenže při pohledu na cenu vám vtip trochu zhořkl na jazyku? Najděte si nejlevnější mobilní internet, možná se před vámi jen trochu schovává.  

Picture1

Chcete si online rychle zarezervovat lístek, ale najednou se svět zasekne a přes datový limit vlak nejede. Co s tím? Dokoupit si další balík dat? Jak dlouho vám však takový balík vydrží tentokrát? Týden? Tři dny? Bez dat se modernímu člověku žije špatně. Kdo ještě dnes u sebe nosí fyzické mapy či vytištěný dopravní řád? A komu se v nich chce hledat?

Jenže to pohodlí, informace a zábava na dosah ruky něco stojí. Kdo nabízí nejlevnější data? U mobilních tarifů je to poměrně složité. Záleží na vašem očekávání a představách. Srovnat si musíte mimo jiné ceny, délku závazku, volné minuty a volání. Jak najít tarif s ideálním počtem dat?

Ve většině telefonů můžete v nastavení najít historii vlastní spotřeby dat. Díky ní zjistíte, jak velký balík vám na měsíc stačí. Zároveň můžete zablokovat různé aplikace, které podle vás zbytečně sají data. Častým problémem jsou například aktualizace, co se samozřejmě stahují zrovna v momentě, kdy nejste na Wi-Fi.

Následně se stačí podívat na online srovnání mobilních tarifů. Než se však upíšete k jinému operátorovi, počkejte si. Začne totiž přetahovaná s neveřejnými nabídkami. Zde můžete navíc získat klidně i 40% slevu či voucher na nový telefon.

Trápí vás také drahý mobilní internet ve vašem tabletu či notebooku? I tady můžete objevit nějaké ty levnější nabídky takzvaně „pod pultem“. Předražená data si tedy možná nezlevníme tím, že je budeme víc využívat, ale třeba právě tím, že přejdeme všichni k operátorovi, co nabízí nejnižší ceny a k tomu přihodí i USB modem zdarma!

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru