Nejlepších 6 WordPress šablon pro váš blog

Nejlepších 6 WordPress šablon pro váš blog

Ačkoli zpoplatněné šablony nepatří v Česku k nejrozšířenějším, rozhodně se do nich vyplatí zainvestovat pokud to s blogem myslíte vážně a chcete svým čtenářům usnadnit čtení a vytvořit dobrý dojem při prvním přístupu na váš blog. Některé šablony pro usnadnění přístupu nabízejí i přizpůsobení pro mobilní zařízení a tablety.

 

Avada

Avada - Náhled

Ukázkovou šablonou je určitě Avada díky velkému množství výhod. Nabízí komfortní admin panel, řadu nastavení pro lepší optimalizaci, jednoduchou instalaci. Jako jedna z mála šablon lze neomezeně barevně optimalizovat. Do šablony Avada lze dokoupit za 15$ slider včetně propracovaného pluginu na jeho optimalizaci. V Avadě nalezneme i nastavení formulářů, fontů, SEO optimalizaci nebo třeba podporu od vývojáře.

  • Detailní popis šablony od vývojáře naleznete zde.

 

Hercules

Herculles - Náhled

Šablona Hercules má dobré předpoklady k využití pro prezentaci vašeho podniku, nebo třeba osobní prezentaci. Pokud chcete ale pravidelně psát vaše názory a myšlenky, je tato šablona nevhodná. Šablona nabízí pěkné animace, které na čtenáře opravdu zapůsobí.

  • Detailní popis šablony od vývojáře naleznete zde.

 

Blogster

Blogster - Náhled

Šablonu pro moderní a jednoduchý blog si představuju asi nějak takhle. Responzivní moderní šablona s jedním pravým sloupcem je ideální pro standartní blog. Nabízí přes 80 vlastních úprav, přes 90 tvz. Shortcodes, 4 druhy příspěvků, možnost umístit widgety na 3 místech, a mnoho dalšího. Nechybí dále také error page 404 nebo třeba Royal slider.

  • Detailní popis šablony od vývojáře naleznete zde.

 

Sann

Sann - Náhled

Pokud máte zájem tvořit svůj blog ve stylu Timeline, máte možnost použít šablonu Sann která nabízí jednoduchý a zároveň propracovaný design, který se podobá sociálním sítím Facebook, ale i částečně Google plus. Vkládat máte možnost ve formátu standartním, odkaz, timeline, status, obrázek, galerie, zvuk a video.

  • Detailní popis šablony od vývojáře naleznete zde.

 

Widely

Widely - Náhled

Widely je jednoduchá a elegantní šablona vhodná pro fotoblog. Pěkné řešení má i pro menší rozlišení, hlavně pro tablety a mobilní zařízení.

  • Detailní popis šablony od vývojáře naleznete zde.

 

Clearflex

Clearflex - Náhled

Clearflex je šablona, která se už podle názvu řadí do kategorie „clear“. Clear šablony jsou pro bloggery kteří nepoužívají tolik obrázků. Šablona spíše pro portfolio.

  • Detailní popis šablony od vývojáře naleznete zde.

 

Vysvětlivky:

  • Shortcode – Usnadňuje vkládání objektů do stránky. (videa, tlačítka, atd.)
  • Responzivní – Schopnost přizpůsobit se rozlišení prohlížeče. (velký monitor, malý monitor, tablet, mobil, atd.)
  • Slider – Bývá na úvodní stránce webu, několik obrázků s textem které se střídají

Komentáře

Nahoru