Dnes vyšlo 15 článků

Nejlepší weby pro nadšené cestovatele

Cestování je pro mnoho lidí jednou z nejlepších investicí. Často nám ukáže cestu, kterou se chceme vydat. Během cestování potkáváme spoustu nových přátel a zažíváme chvíle, na které nikdy nezapomeneme. Sbíráme zkušenosti a vytváříme si vlastní pohled na okolní svět. K cestování jsou ale potřeba informace. A cenné informace vám s jistotou nabídnou následující weby.

Cestovat bez informací je náročné. Ale vyhledat informace je v dnešní době díky internetu jednoduché. Níže uvádíme několik užitečných webových stránek pro nadšené cestovatele.

Cestujlevne.com

cestujlevne

Cestujlevne.com je český web, který vám poskytne užitečné informace o akčních letenkách, autobusech i možnostech ubytování. Díky tomuto webu se můžete podívat do různých koutů světa za směšné částky.

Responsible Travel

responsibletravel

Chcete cestovat se skupinou kamarádů, navštívit ekofarmu, nebo dáváte přednost aktivním výletům ve dvou? Ve všech případech vám důležité informace poskytne web Responsible Travel.

TripExpert

tripexpert

TripExpert vám poskytne recenze jednotlivých míst od skutečných expertů. Nebudete zde tedy muset příliš bojovat s velmi subjektivními názory jednotlivých hodnotících.

Yelp!

yelp

Pokud se právě nacházíte v pěkném městě, ve kterém jste již přes den prošli zajímavé památky a nejste si jisti, kam jít na večeři, kde se ubytovat nebo kam vyrazit ve večerních hodinách, pomůže vám web Yelp!

Trip Tribe

triptribe

Rádi cestujete, ale nemáte s kým? Pak vás pravděpodobně potěší web Trip Tribe. Stačí se zaregistrovat, vyplnit několik informací o sobě včetně vašich zájmů a Trip Tribe vám navrhne skvělá místa, která můžete navštívit, a navíc vás spojí s lidmi podobného věku a zájmů, se kterými se můžete ihned vydat na cesty!

Sleeping in Airports

sleeeping in airports

Někdy přiletíte do vysněné destinace příliš pozdě…nebo vám letadlo domů letí příliš brzy. Pak vám možná nezbývá nic jiného, než přespat na letišti. Skvělé tipy a recenze na jednotlivá letiště vám poskytne web Sleeping in Airports.

AirHelp

airhelp

Minimálně z doslechu to známe všichni. Občas má letadlo tak velké zpoždění, že nestihneme navazující spoje a jízdenky/letenky nám propadnou. Naštěstí i s tím se dá něco dělat. Kompenzaci za zpoždění vašich letů vám pomůže vyřešit web AirHelp.

Skift

skift

A na závěr, aktuálních informací není nikdy dost. Zjistěte včas, které společnosti jsou před krachem, nových možnostech, zajímavých destinacích a mnohem více na webu Skift.com.

zdroj/foto: startitup.sk, flickr.com

Komentáře

Nahoru