Nejlepší vynález pro ženy od dob podprsenky. Hybridní střevíčky jsou darem z nebes

Německá firma Mime et Moi vymyslela v minulém roce sérii bot, u kterých se dalo nastavit pět různých podpatků. Nyní přichází s novinkou a podpatků máte na výběr celkem 7! A v tomto případě se opravdu jedná o šťastné číslo – lze je totiž jednoduše měnit podle nálady a aktuální potřeby. Největším kladem je to, že se vejdou s přehledem do vaší kabelky.

botky

Chůze bez bolesti

Série bot s vyměnitelnými podpatky pochází z dílny německé společnosti Mime et Moi, které je poprvé představila na Kickstarteru v dubnu roku 2016. Následně se z nich stal internetový hit. Staly se darem z nebes pro ženy, které rády chodí do práce v sandálkách, ale v práci je předepsaný dress code s podpatkem. Není pak problém vytáhnout z kabelky jehly a večer se stát hvězdou party. V současné chvíli máte už na výběr dokonce ze sedmi variant vyměnitelných podpatků.

Výměna podpatků u bot

Jedná se o velice snadný úkon. Stačí vytáhnout pojistku, vyndat podpatek, zasunout jiný a poté si v nazutých botách přidupnete. Funguje to na obdobném principu jako když si obouváte přeskáče do lyží. Podpatků je aktuálně sedm a jsou různé výšky, tvaru i šířky. Uspokojí i náročnou ženu. Co se týče bot, nejste limitováni jedním druhem obuvi, ale opět najdete plno typů, barev a materiálů. No co víc si můžeme přát? Dobrá zpráva pro nás je, že firma připravuje expanzi a snad se tedy střevíčky dostanou brzy i do České republiky. Na další sen pro nohy a vychytávku, která pořídí scan vašich chodidel se můžete podívat v článku zde. Firma vám pak vyrobí lodičky přímo na míru.

Podívejte níže na video, jak je výměna podpatků jednoduchá.

Nicméně samozřejmě je za takový komfort třeba připlatit. Cena této obuvi se uvádí v rozmezí 190 – 225 dolarů. Zde můžete vidět recenzi uživatelky. Není nad spokojenost zákazníka:

Zdroje info + foto: Mimemoi.com, Youtube, Popsugar, Businessinsider, WhoWhatWear

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru