Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nejlepší vlastnosti Honor Band 6

Honor představil svůj nejnovější chytrý náramek, Honor Band 6, začátkem tohoto roku. Může být obtížné rozlišit mezi chytrým páskem a chytrými hodinkami a Honor Band 6 sdílí nápadné vizuální podobnosti s Honor Watch ES, které jsme hodnotili v roce 2016.

Díky většímu displeji a vylepšenému uživatelskému rozhraní Honor band 6 se výrazně liší od svého předchozího, Honor Band 5, z hlediska designu. Funkčnost se však příliš nezměnila a již nabízí poměrně komplexní zážitek z monitorování fitness.

Design telefonu Honor Band 6

Levné cvičební gumy mají obecně podobný vzhled. Všechny jsou dlouhé, štíhlé fitness trackery připevněné na gumičkách.

Honor Band 6 překlenuje propast mezi takovým fitness náramkem a chytrými hodinkami díky svému výrazně širšímu designu. V podstatě to připomíná Apple Watch, které byly poněkud komprimovány. Také s rozlišením 194 x 368 má obrazovka AMOLED zhruba stejné pixely jako obrazovka notebooku. Je však dostatečně ostrý, aby jasně zobrazoval provozní data a upozornění.

Sledování spánku s Honor Band 6

Honor Bands se propojují s aplikací Health a ve spojení s monitorem srdečního tepu na Honor Band 6 svítí v této oblasti více.

Chcete-li získat všechny informace, musíte aktivovat TruSleep; to snižuje životnost baterie, ale je to nutné. Nejen, že kategorizuje váš dobrý noční spánek na hlubší, lehčí a REM spánek, ale nabízí také užitečné informace o datech a proveditelné návrhy na zlepšení kvality spánku.

Sledování aktivity na Honor Band 6

I když šest z těchto deseti typů cvičení jsou vnitřní/venkovní variace stejného cvičení, Honor Band 6 může monitorovat deset různých typů cvičení s různým stupněm hodnoty. Jsou to plavání v bazénu, aerobní trénink, veslařské vybavení, procházky venku i uvnitř a závody na mlýně a dalším vybavení.

Ty bez připojení GPS odhadují spálené kalorie na základě vašeho času a tepové frekvence a fungují stejně dobře jako jakýkoli jiný tracker. Jinými slovy, poskytují některé užitečné informace, ale zdaleka ne tolik, kolik byste získali při běhu s GPS. Samozřejmě je užitečné, pokud chcete sledovat, kolik cvičení v reálném čase cvičíte.

Zdravotní funkce

Honor Band 6 má design, který téměř vypadá jako chytré hodinky, ale rozhodně patří na konec spektra sledování fitness, protože má tolik zabudovaných funkcí pro zdraví a pohodu. Náramek dokáže kdykoli detekovat vaše SpO2, sledovat váš menstruační cyklus, sledovat očekávané úrovně stresu a navrhnout hluboké dýchání, když se potřebujete zbavit stresu.

Výdrž baterie na Honor Band 6

Honor Band 6 má jednu z nejdelších výdrží baterie mezi zařízeními ve své cenové kategorii. Honor garantuje průměrnou výdrž baterie dva týdny, která vydrží pouze deset dní, pokud často používáte přidružené GPS, TruSleep, nepřetržité sledování tepové frekvence a automatické vyhodnocování stresu.

Rychle se nabíjí pomocí přiložené magnetické rychlonabíječky, která po desetiminutovém nabíjení poskytuje tři dny používání.

Mnohá lákadla The Honor Band 6 stávají zjevnějšími. Je atraktivní, útulný a za rozumnou cenu. Bude to stát za vaše peníze.

Komentáře

Nahoru