Nejlepší technologické produkty roku 2014

Nejlepší technologické produkty roku 2014

Technologický vývoj je v našem životě tak samozřejmý jako daně nebo smrt. Technologickým pokrokem si můžeme být jisti každý rok. Které produkty měly v roce 2014 největší úspěch? A které naopak vůbec neuspěly?

Samsung Galaxy Note Edge

Tento Samsung se může pochlubit přímo futuristickými schopnostmi. Je to mobilní telefon se zahnutým displejem. Pravá, zahnutá část může zobrazovat zcela odlišné informace od zbytku displeje.

Apple iPhone 6 Plus

Letos také Apple představil dlouho očekávaný iPhone 6 Plus. Tento iPhone se může pochlubit větším displejem, mobilním systémem iOS 8 a tenkým designem. Oproti předchozím modelům se zde Apple zaměřil na velikost displeje a design.

Microsoft Surface Pro 3

en-INTL-L-Surface-128GB-MQ2-00001-mnco

Tento tablet je lehčí a tenčí než jeho předchůdce a nabízí lepší větší a ostřejší displej. Je vybaven stojánkem. Tento tablet může plně nahradit notebooky.

Fotoaparát Sony Cyber-shot RX100 III

dsc-rx100

Sony Cyber shot RX 100 III je opravdu špičkovým digitálním fotoaparátem. Snímá fotografie i videa v té nejlepší možné kvalitě, má výklopný displej, zabudovaný hledáček a velice rychlé zaostřování. Je vybaven novým širokoúhlým objektivem Zeiss s rozsahem 24-70mm a světelností f/1,8-2,8.

SmartWatch – Motorola Moto 360


Motorola Moto 360 jsou chytré hodinky s klasickým ciferníkem a systémem Android Wear. Hodinky mají 512 MB operační paměti a 4GB interní paměti. Nechybí jim pedometr, senzor srdečního tepu ani duální mikrofon. Pomocí Bluetooth 4.0.Low Energy je lze připojit k mobilnímu telefonu.

zdroj:   news.com.au

obrázek:  microsoftstore.com   freedigitalphotos.net

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru