Dnes vyšlo 15 článků

Nejlepší reklamy poslední doby? Ty od Motoroly!

Nejlepší reklamy poslední doby? Ty od Motoroly!

I ten nejlepší mobilní telefon by nic neznamenal bez marketingového úsilí a pořádné reklamy. Motorola si pro svůj nový smartphone Moto X díky tomu, že je pod ochrannými křídly Googlu, může dovolit tu správnou velkou reklamní kampaň. Jak si získává její diváky? Přece humorem. A nutno říci, že slaví úspěch. Tak pokud jste reklamy ze série Lazy Phone ještě neviděli, pojďte to honem napravit.

Reklamy kampaně Lazy Phone (tedy líný telefon) jsou populární už od první chvíle – jsou zábavné, jedinečné a dost nezapomenutelné. Ostatní Android výrobci by je rozhodně mohli sledovat a poučit se z nich (ano, HTC a LG, díváme se na vás). V reklamách jsou předvedeny snad všechny důležité a konkurenci nemající vlastnosti nového smartphonu Moto X.

Nejdříve se objevila reklama na bezdotykové ovládání Moto X. Dozvíte se, kdy vám může být užitečné, když nemusíte zápasit s odemykáním a hledáním potřebné funkce. Inteligentní hlasové ovládání vám může trochu připomínat Siri od Apple.

Následně se nám představil inteligentní notifikační systém, který vás nebude rušit ani na pracovní schůzi. Na rozdíl od běžných, líných telefonů pochopitelně.

Pak se objevila reklama představující funkci rychlého focení. Reklama dělá dobrou práci tím, že zachycuje frustrovanou ženu, která zápasí se svým líným telefonem.

A nakonec vzhled. Nový Moto X by svým vzhledem chtěl přispět k tomu, aby vymizeli všichni lidé, kteří si zdobí své telefony třpytkami, samolepkami a dalšími směšnostmi.

Není nad to se zasmát. Motorola se touto kampaní rozhodně trefila do černého. Názory uživatelů jsou snad výhradně pozitivní, takže reklamní účel byl splněn. Takhle jednoduše povedenost reklamy zhodnotil Bron Traveled:

„Tohle je jedna z mála reklam na Youtube, na kterou se opravdu budu chtít podívat znovu.“

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru