Nejlepší počítačové hry pod stromeček? Máme pro vás několik tipů!

Nejlepší počítačové hry pod stromeček? Máme pro vás několik tipů!

Máte někoho blízkého, koho byste rádi potěšili milým dárkem, ale zdá se vám, že jeho největší vášní je hraní počítačových her? To vůbec není problém, letošní rok byl poměrně bohatý na dobré herní tituly a tak si mezi nimi můžete vybírat. Nabízíme několik tipů na skvělé hry všech žánrů.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Další pokračování proslulé série The Elder Scrolls je po dlouhém čekání konečně tady! Nový díl nabízí to nejlepší ze žánru fantasy RPG, od tvorby vlastní postavy, přes její vývoj ve světě Skyrimu až po zabíjení draků, kterých je opravdu spousta. Samozřejmostí je i dechberoucí grafická stránka hry. Skyrim sklízí chválu recenzentů po celém světě a mluví se o něm jako o jednom z nejlepších RPG roku 2011.

 

Zdroj: elderscrolls.com

Průměrná cena v obchodech: 999 Kč

Call of Duty: Modern Warfare 3

Upřednostňujete raději pořádnou vojenskou akci? Série Call of Duty je dobře známá a její nejnovější díl vás provede 15 misemi po celém světě, navštívíte například USA, Indii, Francii, Somálsko, ale i Prahu. Nejlákavější je opět multiplayer, přes který můžete vyzvat na souboj své přátele.

Zdroj: callofduty.com

Průměrná cena v obchodech: 999 Kč

FIFA 2012

Fanoušci fotbalu zcela jistě znají sérii FIFA, která přichází s mnoha novinkami. Hra má v sobě integrovány nejnovější technologie pro výpočet odrazu míče, zranění, faulů, atd. Stejně tak jsou i počítačoví hráči daleko živější, pamatují si vaše akce a chovájí se podle svých schopností. Vylepšená je mimo jiné i kamera, která hráči nabídne větší zážitek.

 

Zdroj: ea.com

Průměrná cena v obchodech:  999 Kč

Minecraft

Tato kostičkovaná hra si získala během své beta verze miliony příznivců a nyní byla konečně spuštěna v plné verzi. Minecraft dává naprostý prostor vaší fantazii, můžete si vyzkoušet dva mody, z nichž každý nabízí jiný zážitek. V modu survival musíte především přežít noc, kdy na zem vylézají všelijaké příšery. Těžte suroviny, postavte si z nich nástroje, budujte obydlí, vše je na vás. Pokud chcete u této hry relaxovat, zvolte si mod creative, kdy máte k dispozici neomezený počet všech druhů kostek a je jen na vás, co si postavíte. Abyste si zábavu ještě znásobili, hrajte s dalšími hráči na internetu a vytvářejte kolosální stavby!

Zdroj: Swiftor.com

Cena v oficiálním obchodě: 20 euro (500 Kč)

Need for Speed: The Run

Tuto sérii závodních her snad není třeba představovat. Od nového dílu získáte přesně to, co čekáte – nové tratě, nová auta a nové možnosti. Budete jezdit ve vysoké rychlosti na ledových cestách, v úzkých kaňonech nebo v provozu velkoměsta. Opět budete na opačné straně zákona, takže je třeba se mít na pozoru před policií, které se ilegální závody příliš nelíbí.

 

Zdroj: elderscrolls.com

Průměrná cena v obchodech: 699 Kč

Assassin‘s Creed: Revelations

Vrhněte se už počtvrté do světa hasasínů a templářů. V tomto pokračování budete mít možnost opět hrát za Ezia a v určitých pasážích i za Altaira. Děj se tentokrát bude odehrávat v srdci Osmánské říše – Konstantinopoli. Kromě příběhu hra nabízí i vynikající multiplayerový mod. Pokud je tedy pro vás šplhání, běhání a skákání to pravé ořechové, určitě budete s touto hrou spokojeni.

Zdroj: assassinscreed.ubi.com

Průměrná cena v obchodech: 899 Kč

Battlefield 3

Opět další vojenská akce pro milovníky stříleček. V roli elitního mariňáka procestujete v různých misích celý svět. Samozřejmostí je i propracovaný multiplayer. Battlefield 3 využívá Frostbite 2, který dokáže vytvořit realistické výbuchy, osvětlení a animace. Budete bojovat jak ve městech, tak i ve vozidlech.

Zdroj: battlefield.com

Průměrná cena v obchodech: 899 Kč

Existuje samozřejmě i spousta jiných her, nicméně tyto jsou nejočekávanější a podle hodnocení nejlepší, ve svých žánrech. Určitě si některou z nich vyberete.

Je studentem střední školy se zaměřením na informační technologie. Zajímá se především o počítačovou grafiku a programování. Rovněž sleduje dění a aktuality na internetu.

Komentáře

Nahoru