Dnes vyšlo 15 článků

Nejlepší karaoke aplikace pro Android a iOS

My lidé se od ostatních dýchajících tvorů na planetě lišíme ve spoustě ohledech, a zpěv je právě jedním z nich. Dokonce i když nejste ve zpěvu mistři, na dobré náladě vám to rozhodně neubírá a o domácí zpěv se neradi ochuzujete. Není tedy divu, že karaoke HW a SW jsou tak populární.

I když je Karaoke hodně rozšířené, verze pro mobilní telefony ještě nejsou příliš známé. Proto, pokud máte chuť si zazpívat s pomocí svého telefonu, vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější karaoke applikace.

Sing! Karaoke od Smule

unnamed

Sing!

Sing! je jednou z nejoblíbenějších karaoke aplikací pro Android a iOS. Můžete si vybrat z katalogu s více než 1200 skladbami a své výkony rovnou nahrávat. Je možné zpívat i duety, ať už s přáteli nebo náhodnými lidmi z celého světa. Základ aplikace je zdarma, za různé vychytávky navíc si ale musíte připlatit.

Yokee

Hlavní výhodou aplikace Yokee je její integrace s kanálem YouTube. Můžete zpívat přímo dle obrovského množství na míru sedících tónů, které naleznete na tomto kanálu, a to bezplatně. Občas narazíte na komplikaci v podobě VIP písní, ale i k těm máte možnost dostat se, a to pomocí postupného nasbírání Yokee mincí.

Red Karaoke

Zdrojem melodií Red Karaoke jsou videa z YouTube a mnoho dalších. V katalogu je tedy rozhodně z čeho vybírat.

StarMaker

unnamed

StarMaker

StarMaker je zajímavý pro svůj způsob zobrazování textů a nahrávat svá vystoupení předním fotoaparátem smartphonu, takže svá úžasná vystoupení můžete prožívat znovu a znovu.

Zdroj: phonearena, foto: topapps.net

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru