Tisková zpráva: Nejlepší Huawei smartphone Mate S je dostupný v ČR

Nejlepší Huawei smartphone Mate S je dostupný v ČR

Praha, 10. 11. 2015: Společnost Huawei, třetí největší výrobce smartphonů na světě, uvedla na český trh 5,5palcový top model Huawei Mate S. Prémiový smartphone, představený na konferenci IFA 2015, je k dispozici v běžných prodejních kanálech ve variantách Titanium Grey a Mystic Champagne za cenu 17 490 Kč. Mate S je vybaven 64bitovým osmijádrovým procesorem HiSilicon Kirin 935, 3GB operační pamětí RAM, 32 GB paměti ROM, grafickým čipem Mali-T628 MP4, 13MPx hlavním fotoaparátem a 2700mAh baterií.

Odolná konstrukce a display 5,5“
Huawei Mate S je vybaven 2.5D „floating“ displejem s úhlopříčkou 5,5“ a tloušťkou 7,2 mm, přičemž rámečky po stranách displeje mají pouze 2,65 mm. Zaoblený zadní kryt je uzpůsoben pro co nejlepší padnutí do dlaně a minimalizuje riziko upuštění telefonu na zem. Při výrobě zařízení byla použita technika nanometrového nastřelování, která celistvě spojuje anténu s kovovým tělem. Dále byly použity technologie jako broušení diamantem, CNC opracovávání nebo použití safírového sklíčka fotoaparátu.

Technologie snímaní otisků prstů
Telefon je vybaven technologií pro snímání otisků prstů s vylepšeným zabezpečením – Fingerprint 2.0., který disponuje o 100 % rychlejší rozpoznávací rychlostí a „samoučícími“ funkcemi. Uživatel může pomocí senzoru ovládat notifikační lištu, dvojitým klikem smazat všechny nepřečtené notifikace, přetažením zobrazovat náhledy fotek nebo přijímat hovory.

Technologie Fingerprint 2.0 a Knuckle Control 2.0 zjednodušují uživatelům přechod mezi jednotlivými aplikacemi a umožňuje rychlé pořizování screenshotů. Funkce nabízí uživatelům pokročilou interakci s přístrojem: nakreslením písmene „C“ kloubem prstu se aktivuje kamera, dvojitým poklepáním na displej se spustí záznam obrazovky ve formě videa.

Fotoaparát pro amatéry i profesionály
13MPx zadní fotoaparát disponuje RGBW snímačem, optickou stabilizací obrazu, duálními color-temp LED diodami pro blesk a nezávislými signálovými procesorovými jednotkami určenými pouze pro fotoaparát. Přední kamera 8 MPx s vlastním přisvětlením zvyšuje kvalitu pořízených selfies. Profesionální fotografický mód umožňuje manuální nastavení ISO, kompenzace expozice, délky expozice, vyvážení bílé, manuální ostření a dále funkce jako mřížka nebo zaostřování s asistencí blesku. Černobílý mód v reálném čase umožňuje několik úrovní hustoty záznamu a nastavení intenzity.

Zaznamenání zvuku s minimem šumu
Tři mikrofony podporující Huawei algoritmus „chytrého směru“ (všechny mikrofony jsou schopny se zaměřit na zvuk, jehož směrem je telefon namířen), dosahují čistých nahrávek s minimem šumu.

Technické specifikace Huawei Mate S
Rozměry: 149,8 x 75,3 x 7,2 mm
Váha: 156 g
Displej: 5,5“, AMOLED, ONCELL, FullHD
CPU: Hisilicon Kirin 935, Quad 2,2 GHz + Quad 1,5 GHz
GPU: MALI T-628 MP4
RAM/ROM: 3 GB / 32 GB
Baterie: 2700mAh (Typ.) 2620mAh (min.) Lithium Polymer
OS: EMUI 3.1, Android 5.1
Hlavní fotoaparát: 13MP, AF, BSI, F2.0, Dual color-temp LED light
Přední fotoaparát: 8MP, FF, BSI, F2.4, LED soft light
GPS: kompatibilní s GPS/Beidou/GLONASS/AGPS
Senzory: akcelerometr, kompas, gyroskop, ALS, HALL, proximity senzor
Další: audio hardware kompatibilní s 3Mic

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru