Nejlepší hry pro Apple TV

V rámci velkého množství funkcí, které má televize Apple je možnost hrát hry pro iPhone. K televizi Apple náleží i konzole a to se velice hodí. V malé černé krabičce je k nalezení přesně to, co je žádané. Jedna hra je lepší jako druhá!

Ahphalt 8: Airborne

Tato hra nemusí být pravděpodobně moc představována. Jde totiž o velice oblíbenou hru spousty uživatelů systému iOS. Hra představuje precizní hratelnost, která zaručuje hodiny kvalitní zábavy, plnění výzev, sbírání peněz, zdolávání nových úrovní a ze všeho nejdůležitější, získávání nových aut. Tato hra dokáže zabavit na hodně dlouhou dobu. Hra je poměrně prostá a jednoduchá, ale stále může přinést spoustu zážitků. Nudit se s ní nebudete ani, když jste člověk, co u jedné hry nevydrží moc dlouho. Hra není nijak návyková a nevyžaduje investici peněz. Auta se zpřístupňují postupem hrou, hratelnost na vysoké úrovni a to vše je dokreslováno hezkou grafikou a líbivým hubením doprovodem. Na příležitostné hraní není potřeba nic jiného.

Alto´s Adventure

Je to známá zábavná hra, ve které nacházíte lamy, ačkoliv tak jisté ani není, kdo vlastně nahání koho. Máme tu tedy hlavního protagonistu, jehož lamy utekly a tak se vydá za nimi. Na lyžích, protože lamy se v této hře naučily i lyžovat. Mnoho lidí má tuto hru zařazenou mezi 5 nejlepších her. Roztomilá grafika pohladí po duši. Jde o nejlepší volbu jak jen vypnout a na nic se nesoustředit. Tato hra se dá hrát téměř kdykoliv a kdekoliv.

PAC_MAN 256

Tato hra se může stát téměř povinností pro všechny milovníky této klasiky. Hra je zdarma a nezobrazují se ani žádné nákupy v rámci aplikace, které sice jsou přítomné, ale o herní zážitek nikoho neokradou. Původní hra se nemusí představovat vůbec nikomu. Jde o nejlepší nekonečnou hru, jaká kdy byla vytvořena. Asi hra nevyvolává stejné pocity jako hra původní, ale i tak se s ní dá strávit příjemných 20 minut. Hra se dá ovládat i jednou rukou.

Oceanhorn

Tato hra je pro ty, co mají rádi hrají i při relaxaci něco komplexnějšího. Cena (8 eur) se může zdát vysoká, ale za své peníze každý obdrží ucelenou hru s perfektní hratelností, skvělými postavami a notnou dávkou humoru. Hra oplývá 3D grafikou s příjemným designem. Vývojářům se tato hra velice povedla. Tato hra nemusí sedět každému.

Mr. Crab 2

Tato hra je povinností pro všechny domácnosti s dětmi, které ani nemusí mít ošklivé kraby rády, tohoto budou jednoduše zbožňovat. Jedná se o největší oddychovku ze všech oddychovek. Hra všem představí vtipné a zábavné kraby, které jste předtím nikdy nepotkali. Úrovně jsou opravdu ojedinělé. Jsou tak akorát složité, aby se v nich hráči neztráceli. Prvních pár úrovní je zcela zdarma, ale za další se už bohužel platí.

Zdroj: pixabay.com

Štítky: ,

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru