Dnes vyšlo 15 článků

Nejlepší hry pro Android aneb „Když nevíte, jak zabít čas, a chcete se pořádně zabavit“

Nejlepší hry pro Android aneb „Když nevíte, jak zabít čas, a chcete se pořádně zabavit“

Jistě znáte ty nudné chvíle, kdy nemáte co dělat a potřebujete nějak „zabít“ čas. Tady máte seznam her, které vám zaberou času možná více, než byste chtěli. Zabaví vás až přespříliš. Jejich výhodou totiž je, že až na jednu výjimku u nich nemusíte moc přemýšlet a výborně u nich vypnete.

Angry Birds

Klasika, kterou jistě všichni znáte. Můžete si zahrát pomocí Google Chromu nebo například na Facebooku. Ale nejlepší je mít ji neustále u sebe.

Kromě klasických Angry Birds, nabízí Google Obchod ještě mnoho dalších verzí jako je například – Angry Birds Season, Angry Birds Rio nebo nově Angry Birds Space.

Ať si stáhnete jakoukoliv, zaručuji vám, že po chvíli ztratíte pojem o čase.

Doodle Jump

Skákající zelený panáček pro vás není určité také novinkou. Bohužel se jedná o placenou hru, ale díky její popularitě se dá sehnat na internetu bez problému zdarma  – Doodle Jump apk download.

Fruit Ninja Free

Vlastně neděláte nic jiného, než překrajujete ovoce poletující po displeji a dáváte si pozor, abyste omylem nepřesekli bombu. Hra je jednoduchá, ale na nějakou tu minutku vás zabaví.

Jawels Star

Klasická arkáda, ve které se snažíte drahokamy srovnat tak, aby vytvořily trojice a uvolnily místo dalším. Primitivní, ale návykové.

Bubble Blast 2

Něco na podobném principu jako předešlá hra. Liší se jen v tom, že na rozdíl od drahokamů máte na displeji bublinky, které musí prasknout tak, aby zasáhly všechny ostatní kolem.

Zní to hloupě, ale nevěřili byste, kolik času nad tím dokáže strávit. Jako u Angry Birds také existují ještě další verze s tématikou Halloweenu nebo například Sv. Valentýna.

Air Control Lite

V této jednoduché, ale přitom velmi návykové hře si zahrajete roli letového dispečera. Hra spočívá v tom, že se pomocí tahů prstem snažíte nasměrovat letadla na správnou runway tak, aby se nesrazila s ostatními.

Ze začátku to vypadá jednoduše, ale v momentě kdy vám dosedne na zem 50 letadel, začíná pořádný fofr.

Worms

Další ze známých klasik. Červy tu máme již od roku 1994. Takhle hra musí být prostě všude. Bohužel Obchod nabízí pouze placenou verzi. To naštěstí ničemu nebrání. Když si ale do vyhledávání prohlížeče napíšete Worms apk download jistě vám to něco najde.

Osmos HD

Jestliže občas zavítáte na superhry.cz, bude vám Osmos tak trochu připomínat Tentacle Wars. Tato oddychová hra byla vyhlášena jednou z nejlepších her loňského roku. Hlavně díky své skvělé grafice, která ale vytváří problém – a to, že nejde nainstalovat do všech mobilů. Pokud máte například Samsung Galaxy S nebo Galaxy Nexus, můžete si hru bez problému stáhnout. Obchod nabízí jak placenou, tak lite verzi.

Stavební věž

Primitivní hra, která se asi už 5 let objevuje na všech mobilech, co vyšly. Pro ty, co ji ještě náhodou neznají, jedná se o hru, ve které se snažíte postavit město z co nejvyšších mrakodrapů.

Super Sudoku

Přibližně asi 500 různých variant různých obtížností. Kdo tuto hru ovládá, jistě si přijde na své.

Záleží na vás, ale jistě si mezi těmito hrami vyberete ty, co vás budou bavit. Nezaručuji, že vás všechny nadchnou, ale za vyzkoušení přeci jenom stojí.

Komentáře

  • Nov

    Co je to za stupidní web, aby v článcích nabádal k nelegálnímu stahování aplikací…. to je i na mě silný kafe.

    • Michal86

      Dobrý den, v článku jsem nenarazil na žádnou pasáž, který by vybízela k nelegálnímu stahování aplikací.

Nahoru