Nejlepší české kanceláře roku 2015

Zdravější prostředí, které současně slibuje vyšší komfort, přispívá ke kreativitě a týmové spolupráci. A pokud kancelář nabídne takové vlastnosti, je jedna radost do ní chodit. Soutěže CBRE, která funguje už třetím rokem, se zúčastnily různé firmy. Objevila se mezi nimi například J&T Banka, reklamní agentura Ogilvy & Mather, ba dokonce alternativní klub Paper Hub.

V soutěži se objevilo přes osmdesát společností, přičemž nejlepší kancelářské prostory vybírala třiatřicetičlenná odborná komise. Předsedkyní poroty byla architektka Eva Jiričná, která prozradila, že skutečně bylo z čeho vybírat.

„Atraktivní prostředí je skvělým marketingem a čím dál mocnějším nástrojem pro přilákání talentů, jak dokázal Google či Microsoft. Současně motivuje zaměstnance mnohem více (a hlavně déle) než zvýšení platu,“ prozradil člen poroty Filip Muška.

J&T Banka, vítěz v kategorii Zasedačka roku

1

2

3

Ogilvy & Mather, vítěz v kategorii Kancelář jako DNA firmy

4

5

6

JetBrains, vítěz v kategorii Nejatraktivnější pracovní prostředí

7

9

8

LIKO-S, vítěz v kategorii Zdravá kancelář

10

11

12

Etnetera Group, vítěz v kategorii Kanceláře pro budování výzvy

13

14

15

Paper Hub, vítěz v kategorii Cena veřejnosti

16

17

18

Zdroj / Foto: Forbes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru