Dnes vyšlo 15 článků

Nejlépe placené pozice v Googlu

Nejlépe placené pozice v Googlu

Google si velice váží svých technických inženýrů, a proto není divu, že právě tyto pozice patří v této společnosti mezi nejlépe placené. Samozřejmě je tu ale i spousta jiných důležitých rolí, aby byl zajištěn chod společnosti bez jakýchkoliv problémů. Na základě dat, které dala k dispozici společnost Glassdoor je zřejmé, že je Google ochoten za ty nejlepší kandidáty zaplatit opravdu vysoké ceny.

Společnost Google si velice váží svých nejlepších zaměstnanců, a profesionály skutečně dokáže ocenit, jak ukazují data z Glassdooru. Glassdoor shromažďuje data o platech zaměstnanců na základě anonymních zpráv, které byly dobrovolně sdílené zaměstnanci společnosti. Následující výčet platů nezahrnuje bonusy a platy výše platů je zároveň závislá na zkušenostech pracovníka 

Finanční ředitel – 339 009 dolarů

Finanční ředitel je jednou z nejlépe placených pracovních pozic ve společnosti Google. Finanční ředitel je odpovědný za zabezpečení finanční , ekonomické stability a trvalého růstu zisku společnosti. Dále řeší strategické řízení financí, tvoří roční plány a rozpočty a odpovídá za reporting a controlling.

ID-100261265

Technický ředitel – 272 370 dolarů

Jak už napovídá samotný název, technický ředitel dohlíží na všechny aspekty techniky v rámci společnosti. Tato práce může vyžadovat i více než desetiletou zkušenost.

Obchodní ředitel – 253 287 dolarů

Obchodní ředitel řídí projekt ve spolupráci s výkonným týmem. Spolupracuje s vrcholovým vedením a vývojáři. Stará se o strategické řízení a ovlivňování vývojových a inovačních procesů.  Tato pozice vyžaduje alespoň 6 let zkušeností.

Google Glass HD Wallpaper

Produktový manažer – 247 996 dolarů

Produktoví manažeři jsou velmi důležitou součástí každého Google projektu. Spolupracují s obchodníky,         softwarovými inženýry, marketingovými manažery, a jejich práce je viditelná snad v každém projektu. Některé z nejlepších produktů by se nedostaly do světa bez produktového manažera.

Senior inženýr – 207 555 dolarů

Softwaroví inženýři společnosti Google patří mezi nejlépe placené zaměstnance ve firmě. Od těchto inženýrů se očekává, že budou vést technické oddělení, ve kterém pracují, jako např. AdWords, YouTube a další.

Mezi další nejlépe placené pozice ve společnosti Google patří například senior online obchodníci, vedoucí softwaroví inženýři, user experience designeři, manažeři komunikace a další. Schopným lidem se zkrátka pracovat pro Google vyplatí.

zdroj:businessinsider.com, foto: wallpaperseries.com, freedigitalphotos.net

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru