Nejhorší napodobeniny Applu, které jste kdy viděli

Nejhorší  napodobeniny Applu, které jste kdy viděli

Napadá vás, kterou značku šikovné čínské ručičky nejčastěji napodobují? Nejsou to klasiky jako Adidas, Nike, Louis Vuitoon. Je to Apple. Zatímco křivě našitého loga Adidas si všimnete na první pohled, dobře udělanou kopii iPhone nebo iPadu nemusíte poznat ani na ten druhý. To jsou ty lepší případy. A pak jsou ty horší. #fakeday

iPad Mini

Máte pocit, že je iPad Mini příliš drahý? Skočte si do Číny, většina lidí nepozná rozdíl.

fggmtfv7iyzzsyhzapew

Apple reproduktory

Firma svoje reproduktory vyrábí ve spolupráci s renomovanými audio společnostmi, jako je například Harman/Kardon. A ti by tenhle design do světa opravdu nepustili.

sswy2caeagplhcezeu8c

iPod Classic

Všimněte si, že zařízení chybí ono scrollovací tlačítko. Místo toho tu je pouze pár tlačítek naaranžovaných do kruhu. Nu, aspoň něco, že jo.

ylzktzpil5fvirizadxd

iPhone 5

Tak tohle je opravdu trefa. Na první pohled v tom vidíme počítačovou myš v otravném odstínu zelené barvy. A on je to iPhone!

kodi7j58lg8qv7oxombm

Apple Store

Fake Apple obchody nehledejte jen v Číně. Tenhle je například z Iráku. Místo elegantního obchodu s minimem zboží v něm vidíme spíše lepší tržnici.

hvn9kr7scqlpqksvv1al

iPhone Mini

Pamatujete na ty zvěsti, že Apple vytvoří iPhone Mini? Zdá se, že to někdo udělal za ně.

y42e1jb3tqjz6ge390pk

Louis Vuitton iPhone s klávesnicí

Trojnásobná porce fake. Nejenže dostanete falešný iPhone s falešnou klávesnicí, ale k tomu ještě falešný potisk LV. A to se vyplatí.

gqqgg1eumvwimxymohwk

Mac Mini

Je libo potisk kytiček? Máme pocit, že autor chtěl tak nepřímo naznačit, že produkt opravdu nepochází z Cupertina.

varcywlahuywxj9b8fk9

iMac

Na pět vteřin vás to ošálí. Pak si všimnete, že to nemá logo.

fl7pdnw6rrm5lsxc7es9

MacBook Air a falešný Steve Jobs

A to nejlepší nakonec. Falešný MacBook Air s Mac OS X made by Photoshop. Aby tomu Číňané dali trochu důvěryhodnosti, postavili tam ještě falešného Steve Jobse. Dáváme jim bod nahoru za to, že vybrali alespoň muže s evropskými rysy.

qiqdhqihyyvxi9jnxfav

Zdroj + foto: complex.com

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru