Nejdražší toaletní papír na světě stojí 1,2 milionu dolarů

Přemýšleli jste někdy o tom, co obsahuje nákupní seznam bohatých? Vedle drahého jídla zahrnuje i drahý toaletní papír. Pokud chcete házet peníze přímo do záchodu, potom byste měli zakoupit nejdražší toaletní papír na světě, který je vyrobený z 22karátového zlata.

Zdá se vám takový výrobek absurdní? Proč? Vždyť lidé kupují podivné a předražené věci. Společnost Toilet Paper Man, která se zabývá výrobou domácího spotřebního zboží (pytle na odpadky či prací prášky), vyrobila toaletní papír z 22karátového zlata. Takový papír se perfektně hodí na zlaté toalety, které se nachází v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Utřít si zadek do toaletního papíru za 1,2 milionu dolarů je pro opravdové fajnšmekry.

most-expensive-toilet-paper-in-the-world-via-imgbuddy-com-1

Zdroj: Alux

„Když jsme viděli v Dubaji, že některé hotely mají zlaté toaletní desky a zlaté úchyty na toaletní papír, rozhodli jsme se, že by byl dobrý nápad vyrobit zlatý toaletní papír. Použili jsme k tomu 22karátové zlato. Zatím jsme byli schopni vyrobit pouze jednu roli. Toaletní papír, který je vyroben v Austrálii, vám přijde v dárkovém balení. Je stoprocentně použitelný a zdravotně nezávadný,“ dodala společnost ke svému sofistikovanému výrobku.  

Toaletní papír je dodáván s lahví šampaňského. A dokonale by se hodil ke zlatým záchodům, které společnost Hang Fung Gold Technology Group postavila v roce 2001. Takový zlatý záchod vyjde na 2,5 milionu dolarů.

most-expensive-toilet-paper-in-the-world-via-galleryhip-com_

Zdroj: Alux

Tento drahý kov se v současné době využívá ve všech oblastech – obaly na sluchátka, mikrofony, telefony a podobně. Zlato je také prospěšné pro pokožku a používá se k ošetření pleti. Zlatá maska má silné čistící účinky. Zlatý krém či zlatý gel obsahuje 24karátové zlato, aloe vera, olej z pšeničných klíčků a santalové dřevo.

most-expensive-toilet-paper-in-the-world-via-stylecraze-com_

Zdroj: Alux

Zdroj: Alux

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru