Dnes vyšlo 15 článků

Nejdražší pingpongový stůl světa je hitem internetu

Čas od času celý svět internetu šokuje něco, co je neobvykle drahé. Bývají to různé absurdně luxusní kousky – zlatý záchod, diamantový mobil nebo nejdražší pingpongový stůl na světě. Co je na něm tak zvláštního?

Pingpongový stůl z Ameriky je vyráběn ručně ze dřeva. Hrací plocha je odolná proti poškrábání a jinému poškození, což znamená, že vydrží i naštvané údery pálkou, když budete prohrávat. Design je inspirován aerodynamickými křivkami nadzvukových letadel a barvy se dají přizpůsobit na míru.

ping-pong2

Nutno podotknout, že se nejedná o obyčejný stůl na stolní tenis. Dá se použít také jako jídelní stůl, v kuchyni by se docela vyjímal, nemyslíte?

ping-pong

A cena? No… Americká společnost 11 Ravens si ho cení na 600 000 Kč – 1 150 000 Kč. Záleží samozřejmě na tom, co všechno si přesně vymyslíte. Kdybyste měli zájem, objednat je možné přes web 11ravens.com.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru