Nejdivnější stránky na internetu

Jistě, všichni známe nejpopulárnější stránky na internetu, a to především proto, že je možná denně sami navštěvujeme. Ale stejně jako jsou na internetu dobré věci, špatné věci, zábavné věci, novinky a další obsah, číhá tam i spousta vyloženě divných věcí.

Tak se pojďme podívat na některé z těch nejpodivnějších věcí, které na internetu najdete:

111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111.com

Tato úžasná stránka představuje bývalého guvernéra Kalifornie, Arnolda Schwarzeneggera, v různém ženském oblečení. Čeká vás tam taky zářivě barevné pozadí s duhovými barvami a japonskými znaky. Schwarzenegger tam vypadá jako pět různých členek dívčí kapely. Ale slova to pořádně nedokážou popsat – rozhodně to musíte vidět na vlastní oči.

jedna

omfgdogs.com

Tato stránka okamžitě vykouzlí úsměv na vaší tváři, ať už jste milovník psů nebo nikoliv. Kýčovitá hudba a duha na pozadí vám dodá pocit, že jste unášeni v nějaké dětské televizní show. Prostě sledujete nikdy nekončící cyklus běžících smeček psů.

omfgdogs

dwdiamond.com/L2L.html

Stránka s názvem Dopisy Lorne je takovým osobním šílenstvím jednoho muže, který píše stále nové a nové dopisy producentovi a tvůrci Saturday Night Live Lorne Michaelsovi.  Po krátkém vystoupení v jedné show v 70. letech minulého století píše tenhle chlapík Michaelsovi téměř každý den a žádá ho o obsazení v seriálu. Přečtěte si ty hodiny bláznovství.

LtoL

fusionanomaly.net/nodes.html

Na této bizarně vypadající stránce to díky diagramům na pozadí na první pohled vypadá, jako kdybyste přistáli v nějakém vědeckém světě. Pak čtete dál a objevíte definice podivných slov, odkazy na ilumináty a spoustu dalších věcí. Je to sen, konspirační teorie.

fusionamely

realimmortality.com/remerio/main.htm

Tahle stránka patří muži, který věří, že našel svůj svatý grál, tajemství věčného mládí! Věří, že lidé mohou žít věčně. Samozřejmě za podmínky, že budou poslouchat jeho praktické návody a kupovat si jeho drahé výrobky, které lidi údajně udržují bez nemocí a bakterií. To jsou totiž jediné věci, které vás prý mohou zabít.

immortality

Je potřeba dodat, že tyhle bizarní stránky opravdu dokáží pobavit. Ale zábava brzy vyprchá, obzvlášť pokud jde o stránky jako je omgfdogs.com. Pokud hledáte stránky, na kterých bude online zábava trvat déle, měli byste se zaměřit na stránky, kde si můžete zahrát bingo. Existuje jich spousta, takže je z čeho vybírat. Poskytují hodiny legrace a kromě skvělých her, škádlení, povídání a komunitního ducha zde můžete přijít i ke skvělým jackpotům. Jediné, co potřebujete, je podívat se na stránky, jako je buzzinbingo.com. Tam najdete, co hledáte.

Takže si užijte spoustu srandy na těchto divných stránkách. Ale až bude smích utichat, otočte se k herním stránkám nebo stránkám, které nabízí přímo hraní binga. Tam najdete hodiny a hodiny zábavy – uvidíte to ještě lépe, až vyhrajete nějaké peníze!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru