Dnes vyšlo 15 článků

Nefunkční katalyzátor? Vydělejte na něm

Nedílnou součástí všech zážehových automobilových motorů a s nástupem přísnějších emisních norem také vznětových motorů je katalyzátor. Jejich úkolem je snižovat množství škodlivých látek ve výfukových plynech. Jakmile dojde k poškození motoru, nebo jeho opotřebení, nabízí se otázka, co s katalyzátorem. Ideálním řešením by bylo zpeněžit ho. A to už dneska není problém.

Za starý katalyzátor i několik tisíc

Staré, použité a nefunkční katalyzátory nemá smysl schovávat doma v garáži pro případ, že by se mohly někdy hodit. Řešením je výkup katalyzátorů. Nejen, že se zbavíte nepotřebného haraburdí, ale zároveň ještě vyděláte. Přinést je můžete do některé ze sběren společnosti KOLTOM s.r.o. v Chotěbuzi nebo Havířově. Kvalifikovaní pracovníci zde váš katalyzátor ocení v závislosti na množství drahých kovů, které katalyzátor obsahuje. Běžně se cena za výkup katalyzátorů pohybuje od tří set korun až do částky několika tisíc.

Větší množství katalyzátorů?

Pokud máte doma nebo ve firmě větší množství katalyzátorů, které chcete prodat, nemusíte se starat o zajištění jejich přepravy. Stačí kontaktovat společnost KOLTOM na některém z uvedených kontaktů, zanechat vaše telefonní číslo a pracovníci společnosti vás budou následně kontaktovat, kdy si sami pro katalyzátory přijedou. Nepotřebné katalyzátory si vyzvednou kdekoliv na území České republiky, nemusíte bydlet v rámci Moravskoslezského kraje. Přímo u vás proběhne ocenění katalyzátorů, jejich proplacení, nakládka a odvoz. Prodat můžete jak automobilové katalyzátory z benzinových a naftových motorů, tak filtry pevných částic, a to buď celé, nebo jen samostatnou keramiku.

Proč zvolit KOLTOM?

Společnost KOLTOM působí na trhu již od roku 2006 a za tu dobu má na svém kontě řadu spokojených zákazníků. Těm se snaží nabídnout co nejpříznivější ceny, přistupuje ke všem zákazníkům individuálně a poskytuje ty nejlepší služby.

Pokud se chcete zbavit nefunkčních katalyzátorů a udělat si více volného místa ve vaší garáži, pak rozhodně využijte výkup katalyzátorů. Ušetříte místo a vyděláte peníze.

Komentáře

Nahoru