Nedělní článek o vodě nebude

Nedělní článek o vodě nebude

Respektuji teplé počasí, chápu, že raději chcete být se svojí dívkou nebo s chlapcem či stejným pohlavím někde u vody, tak nebudu otravovat s fyzikou a chemií naší nejdůležitější tekutiny, to jest vody.

Raději běžte někam k vodě se ochladit, protože voda o 25°C odebírá z lidského těla teplo mnohem rychleji než vzduch o stejné teplotě, když těžce fyzicky pracujete na zahradě.

Na koupák si nenoste nic zbytečného tablety, notebooky, šperky, hodinky, protože tam chodí zloději, které svojí kořist prodají v nejbližší zastavárně a dostat to zpět je často problém.

Místo dotykáče za 15 tisíc si vezměte nejlevnější mobil u kterého je nejvyšší technická vymoženost posílání SMS zpráv za 4 stovky, za to lupka v bazaru ani tuto částku nedostane a místo hodinek Quartz si vezměte čínské za 60 Kč.

Platební karty si s sebou neberte, vezměte si jen přiměřenou hotovost, na zapůjčení lehátka, fénu, koupě pití, párku v rohlíku, klobásy a vlezného, cca do pětikila

Pokud si s sebou musíte vzít 3D FullHD kameru pro natočení plaveckých schopností a dovedností svojí přítulky tak si s sebou vezměte 6 fyzicky zdatných kamarádů, kteří budou po dvojicích neustále držet hlídku, když s usnete blahem a holka fyzickým vyčerpáním z plavání.

Ke kameře si nezapomeňte dostatečný počet rezervních nabitých akumulátorů a paměťových karet či kazet.

29 let, invalidní důchodce pro invaliditu 3. stupně, vyučen v oboru Elektrikářem - silnoproud a maturita v oboru Strojírenství. Tak trochu plaváček českého internetu. Přezdívka: Koleso, Plaváček, Michal, Mistr Vodoznak Zájmy: strojírenství, elektrotechnika, plavání žen, venčení pejska Danečka II., tvorba vodoznaků a nakupování Pribináčků. Budoucí potravinový inspektor. Fanoušek stativu a měkké stírací pryže neboli gumy. Žije v Rakovníku a na Živě.cz. Vyskytuje se a píše na Objevit.cz, kde píše jen a pouze v CZ jazyce, i když s pravopisnými a gramatickými chybami, protože je dyslektik! Píše pro Objevit.cz dobrovolně a zcela zdarma bez nároku na jakýkoliv honorář! a děkuje šéfredaktorovi za cennou životní zkušenost a možnost vyzkoušení si práce redaktora internetového e-magazinne (E-zinu). Michal Kolesa - oficiální osobní webová stránka (odkaz na homepage Michal kolesa) ; otevře se v nové záložce/okně

Komentáře

Nahoru