Dnes vyšlo 15 článků

Něco pro dámy: Parfém od Sony, se kterým si vyfotíte selfie

Něco pro dámy: Parfém od Sony, se kterým si vyfotíte selfie

Selfie tady, selfie támhle. Třeba na Lidovkách teď běží souboj selfie. Selfie fotky jsou totiž dneska úplně všude. Už tady byla spousta rad o tom, jak je co nejlépe vyfotit. Prodávají se dokonce i takové věci jako speciální sada pro focení selfie. Ale Sony chce zajít ještě dále.

Na asijské sociální síti Weibo se v průběhu týdne vynořily obrázky, které ukazují fotoaparát Sony ve tvaru lahvičky parfému. Neznamená to automaticky, že se s něčím takovým setkáme v běžné výrobě, ale samozřejmě se šíří zvěsti, že by se výrobek mohl brzy prodávat aspoň na asijských trzích.

weibo-selfie

Fotografie kolující po Weibo

Sony ale nepotvrdil, zda jsou snímky vůbec skutečné. Jejich mluvčí jen stroze uvedl, že spekulace nebude komentovat.

Někde ale tvrdí, že přístroj opravdu půjde do prodeje

Nicméně na některých webech se objevují podrobnější informace. Parfém prý vypadá vlastně jako smartphone, jeho přední stranu pokrývá 3,3 palcový dotykový displej a nahoře se nachází čočka fotoaparátu. Horní část s čočkou je otočná, takže selfies opravdu nejsou nutné. Pokud po nich netoužíte, otočíte čočku směrem od sebe.

Fotoaparát má rozlišení 19,2 megapixelů, používá stabilizaci obrazu. Zařízení podporuje Wi-Fi a NFC. A zbývá nám tu už snad poslední informace. Prý bude stát něco přes 800 dolarů (téměř 17 000 Kč).

Koupili byste si ho za tu cenu? Jestli ano, připravte se na zklamání. Bude dostupný jen v Asii. A až v říjnu. Kdo ví, jestli se dostane i do zbytku světa. Takové blbiny jsou totiž populární především v té Asii…

Zdroje: PCmag, Mashable 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru