Nechte si zpracovat video příběh z vašich fotek

Žijeme v době, kdy mobilní telefony fotí natolik dobře, že se běžným lidem nevyplatí kupovat si malé kompaktní fotoaparáty. Na mobil je možné nafotit tisíce fotek na každém výletě a polovinu pak smazat. Z těch povedených nakonec můžete udělat video příběh, na který se za pár let s nostalgií budete dívat.

Jenže to je celé dost pracné. Potřebujete na to nějaký software, trochu kreativity, hodně volného času a aspoň základní znalosti střihu videa, práce s titulky a hudbou. Chybí vám něco z toho? Nevadí, přesně z toho důvodu existuje česká služba VideoZážitek.cz.

Vy fotíte, VideoZážitek sestříhá

Nafotíte a natočíte materiál, což je ta zábavnější část, a dřinu necháte na jiných. Přes Úschovnu pošlete veškeré fotky e-mailem týmu služby VideoZážitek a oni už se o to postarají. Je jen na vás, zda tomu sami věnujete nějaký čas a vyberete, co byste ve videu chtěli a co ne, nebo to necháte celé na nich. Oni vám pak zase přes internet zpracované video pošlou.

To jako uvidí moje fotky?

Ano, ale není se vůbec čeho bát. Jsou zvyklí pracovat se záběry cizích lidí a opravdu nebudou zkoumat, co máte kde na sobě, jak to vypadá u vás doma nebo kde jste byli na dovolené. Dodané fotografie pro ně představují prostě pracovní materiál. Kromě toho nejpozději do 7 dnů od zaslání zpracovaného videa na vaši adresu video u sebe definitivně smažou.

A k čemu takové video vůbec je?

Ke vzpomínání. Za čtyři roky se nikomu nebude chtít prohlížet si 1200 fotek z dovolené. Sami oceníte, když se z tolika záznamů vybere jen třeba 300 nejlepších a budete je mít pěkně zpracované do videa s hudebním podkresem a titulky.

Video je také dobrý dárek k narozeninám, k Valentýnu, k výročí, jubileu apod. Můžete v něm zdokumentovat první rok života miminka, letní dovolenou, nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo jiný životní zážitek.

Ještě pořád si to nedokážete představit? Mrkněte na následující ukázkové video nebo přímo na web www.videozazitek.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru