Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Nechte si spočítat hypotéku výhodněji

Plánujete hypotéku nebo již hypotéku splácíte a blíží se Vám termín fixace a tím pádem možnost refinancování hypotéky? Pokud chcete využít nabídky kalkulaček hypoték na Internetu, je dobré vědět, že se vždy jedná o přibližný výpočet, který nerozhoduje o získání hypotéky. Nechte si radši spočítat hypotéku ještě výhodněji, než nabízejí ve Vaší bance.

Jak si spočítat hypotéku?

Nyní máte možnost získat nejen bezplatné poradenství a servis hypotečních specialistů z www.hypotekyzobyvaku.cz, včetně kompletní administrativy, vyjednávání s bankou a dodání dokladů na Katastr nemovitostí, ale také lepší podmínky pro novou hypotéku i refinancování hypotéky. Hypoteční specialisté totiž mají možnost zajistit pro Vás individuální nabídku hypotéky, optimální řešení pro levnější financování, obchodní slevy a další výhody. Jak je to možné?

Díky  již uskutečněným obchodům, znalosti aktuálních metodik bank a akčních nabídek zařídí hypotéku přesně na míru dle Vašich možností a potřeb.

Pouze spočítat hypotéku nestačí

Jak se dá získat nejlepší hypotéka? Jednoduše a pohodlně. Pro získání nejlepší hypotéky již není třeba chodit do banky. Pouze pohodlně vyplníte jednoduchý formulář ( CHCI SPOČÍTAT HYPOTÉKU ) a hypoteční specialista Vás bude kontaktovat. Poté už si jen telefonicky dohodnete další postup. Vše tak můžete řešit z pohodlí domova. Na Vás bude pouze dodání potřebných podkladů a konečný podpis dokumentů k hypotéce.

Hypoteční specialista zpracuje informace, které jste mu poskytli. Na základě toho Vám doporučí vhodnou banku, v té pro Vás získá individuální nabídku, kterou porovná s nabídkami jiných bank, začne vyjednávat lepší podmínky a využije obchodní slevy, které má k dispozici. To platí i pro další produkty potřebné k levnějšímu zaplacení hypotéky.

Jak ještě více ušetřit na hypotéce?

Chcete ušetřit až 150.000,- Kč na každém zapůjčeném milionu z Vaší hypotéky? Tak to jste na správném místě. Součástí kompletního servisu je i vypracování návrhu pro levnější zaplacení Vaší hypotéky, vytvoření finanční rezervy a přípravy na dosažení Vašich potřeb a cílů.

Jak vydělat na cizí hypotéce?

Víte o někom, kdo plánuje hypotéku nebo již hypotéku splácí a hledá levnější a výhodnější variantu? Získejte jeho souhlas se zasláním jména a telefonního čísla. Hypoteční specialisté pro něj vypracují řešení hypotéky a vy získáte odměnu.

Odměna za hypotéku se vypočítává dle výše úvěru a z již doporučených úspěšných hypoték a to od 0,2% z výše hypotéky. Aktivní členové systému odměn tak dostávají vyšší částky.

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru