Nechte se vzbudit vůní slaniny

Také vás už irituje zvuk vašeho budíčku? Pokud jste majitelem či majitelkou iPhonu, vězte, že to jde i jinak. A především příjemněji. Váš smartphone vás totiž může vzbudit třeba vůní slaniny! Nevěříte? Tak čtěte dál, co ti lidé dneska všechno nevymyslí…

Oscar Mayer se zabývá výrobou masných výrobků. Má svoji práci zřejmě tak rád, že si na ni chce vzpomenout hned při probuzení. A tak vymyslel chytrý doplněk pro iPhone. Tenhle adaptér totiž uvolňuje vůni smažené slaniny. A jeho představa je přímo taková, že by se lidé touto vůní mohli nechat budit.

Bacon3

Milovníkům slaniny bude stačit oficiální aplikace a adaptér připojený do jacku pro sluchátka. Avšak až tak úplně jednoduché to není. Dostat se totiž mezi ty vyvolené, kteří budou mít možnost novinku vyzkoušet, bude oříšek. Pokud to chcete rovněž zkusit, navštivte web wakeupandsmellthebacon.com a pokuste se správně odpovědět na tři otázky. Pak může být jeden kousek i váš.

Když to nevyjde, můžete se utěšovat aspoň aplikací, která vás bude budit zvukem prskající slaniny.

ht_bacon_app_kab_140306_16x9_992

„Dáme milovníkům slaniny důvod, proč se těšit na každodenní vstávání,“ popsal Tom Bick, marketingový ředitel. Společnost je podle něj nadšená, že jsou s takovým nápadem vůbec první na trhu.

Dodává, že třeba na Instagramu jsou téměř dva miliony příspěvků s hashtagem #bacon (tedy slanina), tudíž lidi zřejmě nikdy neomrzí. Rozhodli se vyvinout něco, po čem touží tolik lidí.

Co na to říkáte vy? Myslíte, že je slanina dobrý nápad? Nebo byste se raději nechali budit vůní něčeho jiného?

Zdroje: Telegraph, The Guardian

Komentáře

Nahoru