Nebudete věřit: Tweetující podprsenka

Přáli jste si někdy, aby vaše spodní prádlo bylo více společenské a sociální? Ehm… Ne? Ale vězte, že jednu marketingovou kampaň to napadlo. A nápad se tolik zalíbil, že ho i zrealizovali.

OgilvyOne Athens připravili speciální podprsenku, která tweetuje pokaždé, když ji rozepnete. Myšlenka může znít poněkud bizarně, ale vězte, že pomáhá dobré věci: podporuje povědomí o rakovině prsu a nutnosti jejího vyšetření. Celé je to součástí nové kampaně Nestlé Fitness.

Tweeting Bra používá mechanismus, který je přes Bluetooth připojen k telefonu a automaticky publikuje tweet pokaždé, když je rozepnutý. Hlavní tváří kampaně je řecká herečka Maria Bakodimou, Ta bude po dobu 15 dnů nosit podprsenku a pokaždé, když ji rozepne, pošle tweet svým fanouškům. Takže nezapomeňte sledovat Twitter @tweetingbra.

tweetingBra

Představte si, že by takovou podprsenku nosila třeba vaše přítelkyně. Měli byste dokonalý přehled o tom, jestli ji nesvléká někdo jiný než vy. 

Zdroj: Adrants

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru