Tisková zpráva: Nebojte si založit si e-shop

 Chtěli byste si zařídit e-shop a bojíte se vstupních nákladů, organizačních záležitostí a toho, že to nezvládnete, protože nejste IT odborník? Společnost Shoptet nabízí pronájmy e-shopů, které jsou přehledné a uživatelsky velmi jednoduché. Na výběr je několik verzí podle velikosti e-shopu a také varianta, kdy je provoz e-shopu zcela bezplatný. Můžete se tak jednoduše pustit do podnikání nebo si zvýšit příjmy a současně dělat to, co vás bude bavit.

Chtěli byste se pustit do internetového podnikání, máte dobrý nápad, ale bojíte se jeho realizace a nákladů? Pokud umíte šít, péct, vyrábět šperky nebo chcete využít jakoukoliv jinou dovednost, můžete se do toho pustit. Společnost Shoptet, která je na trhu více než pět let, nabízí pronájmy e-shopů a je tak perfektním a jednoduchým startem, jak s internetovým obchodem začít. Navíc do deseti položek je jeho provoz zcela zdarma. Postup, jak e-shop zřídit, je jednoduchý. „Návod poskytují webové stránky www.mujprvnieshop.cz, které upozorňují na to, co by mělo být v
e-shopech zohledněno a na co je potřeba dbát. Klienty provází tím, jak správně obchod naplánovat i co je třeba vědět o jeho provozu
. V provozu je také naše informační linka, kde potenciálním i stávajícím zákazníkům radíme a pomáháme,“ říká Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Po nezávazné a bezplatné registraci na webových stránkách www.shoptet.cz vám bude odeslána testovací verze e-shopu. Během 30 dnů si můžete zkoušet nejrůznější varianty e-shopů, rozmyslet se, která je nejlepší, a jaké funkce má váš vysněný e-shop mít. Veškeré úpravy se pak automaticky a jednoduše přenesou do konečné verze vašeho internetového obchodu. Po doladění všech detailů přichází na řadu administrace, v rámci které dojde k jeho spuštění. E-shop pak lze jednoduše a rychle spravovat, vylepšovat a rozšiřovat.

Na výběr je pět verzí, které se liší podle plánované velikosti e-shopu. Nejjednodušší nabídkou je verze Free, která se hodí pro malé e-shopy do 10 položek a provoz je zcela zdarma. Nejvyužívanější je verze Profi. Nabízí až 3 000 položek, jeho měsíční provoz se hradí částkou
1 490 Kč a při jeho zřízení dostanete dárek. Největším z nabízených verzí je Enterprise s 20 000 položkami a cenou 1 990 Kč za měsíc provozu a vstupním dárkem. Všechny verze kromě bezplatné varianty Free jsou s technickou podporou, která vám ušetří další starosti. Jednotlivé varianty pak můžete jednoduše měnit podle své aktuální situace.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru