Nebojte se a pořiďte si e-shop

Začínáte podnikat nebo už podnikáte a pohráváte si s myšlenkou vlastního e-shopu? Přijde vám jeho vytvoření profesionály příliš drahé a sami si na to netroufáte? Odhoďte obavy a pusťte se do toho. Existují systémy, které jsou zdarma a stačí je pouze nainstalovat a nakonfigurovat. Důležité je zjistit, který je pro vás nejvhodnější.

Ten nejlepší? Vybírejte důkladně

Mnoho profesionálních poskytovatelů e-shopů využívá systémy zdarma a pouze je upravují zákazníkům na míru. Na otázku, jaký e-shop je nejlepší, neexistuje jasná odpověď. V první řadě je dobré si ujasnit, co od e-shopu očekáváte. Vznikne tak seznam kritérií, podle kterých se můžete lépe rozhodnout. K těmto kritériím patří například množství položek, počet objednávek, zákazníků, metody plateb, generování faktur a podobně.

Systémy pro tvorbu elektronického obchodu

Volba dobrého systému je základním stavebním kamenem. Přechod z jednoho na druhý je velmi komplikovaný. Nejlepší je vyzkoušet více demoverzí a vybrat si ten, který vám nejvíce vyhovuje. Zkuste se také obrátit na provozovatele s různými dotazy. Zjistíte tak jejich ochotu a rychlost odezvy. Pěkný přehled nabídek systémů pro vytvoření e-shopu najdete například na internetové adrese https://navody.c4.cz/elektronicke-obchody. Pokud je pro vás důležitá viditelnost e-shopu na stránkách Heureka.cz, přejděte na adresu https://sluzby.heureka.cz. Ve spodní části je souhrnný seznam.

Máte vybráno?

Pokud jste si zvolili systém, jste obeznámeni s podmínkami a cenou, nezbývá nic jiného, než se registrovat. Po registraci se vytvoří šablona e-shopu, kterou dále upravujete. Editace je velmi jednoduchá a intuitivní. Můžete pozměnit vše, včetně vzhledu samotné grafické šablony.

Zdroj: Virtualnikolega.cz
Další videonávody o možnostech prezentace vaší firmy najdete na Virtuálním kolegovi v kurzu Prezentuji (se) na www

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru