Nebezpečně krásná? Taková je nejslavnější trestankyně na světě

Nebezpečně krásná? Taková je nejslavnější trestankyně na světě

Jak vypadají modelky a hollywoodské herečky na fotografiích z jejich zatýkání? Většinou hrozně. Žádný make-up, opilecký výraz a nateklý obličej. Na světě však žije žena, jejíž fotografie ze zatýkání obletěla celý svět, protože na ní vypadá jako topmodelka v reklamě na kosmetiku.

Je krásná a její krása ji proslavila. Ne, nemá za sebou žádnou kariéru modelky či herečky. Její krása ji proslavila jako nejkrásnější trestankyni na světě. Fotografie z jejího zatčení, na které vypadá naprosto neskutečně, obletěla celý svět.

Nejkrásnější trestankyně se jmenuje Meagan Simmons. Za co byla tato půvabná žena zatčena? Klasicky za řízení v opilosti. Fotografie z roku 2010 se dostala do veřejně přístupné databáze, odkud se samozřejmě dostala na internet a stala se tak hitem.

80869ab-34145-nejhezci-vezenkyne-03-558x900-fit

Meagan pochází z malého městečka na Floridě, kde se díky své fotografii stala během sekundy hvězdou. Dokonce prohlásila, že kdyby jí udělal nabídku Hugh Hefner, tak by ihned fotila i pro Playboy. Kdo by tuto nabídku nepřijal být na jejím místě. Meagan totiž pracuje jako číšnice.

Svou slávu si tehdy užívala, ale nic netrvá věčně. Dnes má Meagan čtyři děti a její slavná fotografie jí vadí stejně tak jako její sláva samotná.

Je pravdou, že modelky za své fotografie vydělávají tučné sumy, Meagan za svůj snímek neviděla nikdy ani korunu. Což vás samozřejmě naštve, když se fotka neustále někde objevuje. Nedávno se snímek objevil v reklamách webu InstantCheckmate.com, který dělá výpisy z trestních rejstříků.

Meagan, přejeme ti, aby ti večer zavolal Hugh Hefner.

662f23b-34144-nejhezci-vezenkyne-02-558x900-fit

Zdroj: www.huffingtonpost.com/2013/04/09/meagan-simmons-attractive_n_3045604.html

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru