Ne všechny autoškoly zaspaly dobu

Dokážete si představit autoškolu, která se přizpůsobí vašim časovým možnostem, umožní vám zaplatit výcvik kartou přes internet a bude s vámi komunikovat online? Pro většinu autoškol jsou tohle absolutně nereálné podmínky. České autoškoly totiž totálně zaspaly dobu. Ty lepší mají aspoň pěkné webové stránky, ale tím moderní služby obvykle končí.

Hezký příklad, že to jde i jinak, dává VIP autoškola Praha, která zcela rozumí tomu, co dnešní lidé potřebují. A co to tedy vlastně je?

Flexibilní časové podmínky

Mladí lidé nic nestíhají. Chtějí budovat kariéru a přitom mít rodinu. Často sotva stíhají svůj běžný rozvrh, a když přijde ještě povinnost navíc, mají problémy. Hodiny teorie a jízdy jsou sice nutností, protože bez řidičského průkazu se v dnešní době obejdete jen těžko, avšak volný čas brát nemusí.

V pražské VIP autoškole to funguje tak, že si domluvíte jízdu podle svých představ – kdykoliv od pěti ráno do jedenácti večer (i o víkendu). Spousta budoucích řidičů si jízdy volí tak, aby jim pokryly čas, který musí věnovat na dopravu. Instruktor je například vyzvedne v práci a svou hodinu si odřídí cestou na seminář. Čas není potřeba ztrácet ani výukou teorie. Může probíhat individuálně.

autoskola-vip-2

Autoškola má dokonce speciální kurz pro dámy!

Vyřízení online

VIP autoškola umožňuje stáhnout si z webu přihlášku, zaplatit výuku online přes platební bránu či PayPal a komunikovat s lektory online. Na webu je online chat, autoškola má své stránky na Facebooku. Komunikace funguje velmi rychle, o čemž svědčí i fakt, že u kondičních jízd probíhá první jízda do 24 hodin od obdržení objednávky.

Ve VIP autoškole se dá s výše uvedenými podmínkami získat řidičské oprávnění pro skupinu B a motorky (AM, A1, A2, A). V nabídce jsou také již zmiňované kondiční jízdy pro řidiče, kteří si na silnici ještě tolik nevěří. Zkušební jízdu je možné vyzkoušet si zcela zdarma. Sami uvidíte, zda vás moderní systém výuky nadchne.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru