Nazí čeští kluci jsou díky svému maturitnímu tablu známí až ve Velké Británii

Nazí čeští kluci jsou díky svému maturitnímu tablu známí až ve Velké Británii

Nutno tedy podotknout, že část titulku zní: „Nejhorší maturitní fotografie všech dob?“ Ale přesto, popularitu kluků zpochybňovat nemůžeme. Však již jeden z komentářů u tabla povídal něco o tom, že z toho jistě bude pěkný virál…

Studenti Střední školy Civilní obrany v Uherském Brodě představili lehce šokující tablo. 28 studentů zkombinovalo dvě mocné zbraně: pušky (studují totiž obor Puškař – Technik) a nahotu. Pušky měly zakrývat jejich přirození, ale jestli to tak ve všech případech opravdu je, to už můžete posoudit sami.

Podle Daily Mail, řekl „Stanislaw Mach“ následující:

„Studovali jsme zbraně a chtěli jsme ukázat náš respekt k nim tím, že jsme své oblíbené zbraně zkombinovali s naší další oblíbenou věcí.“

Ulovili navíc i komentář mluvčího školy:

„Nemáme s tím problém, třídní učitelka se samozřejmě rozhodla ponechat si své oblečení, ale pro mladé muže to byla neškodná zábava.“

Pak dodávají, že v České republice existují určité školy a univerzity působící vedle tradičních vzdělávacích institucí, které připravují kandidáty pro službu v armádě, námořnictvu nebo letectvu.

tablo

tabloa

tablob

tabloc

tablod

tabloe

tablof

tablog

tabloh

A co si o tom Britové myslí?

Názory jsou pochopitelně různé. Některým to přijde normální a nemají s tím žádný problém, dalším se to líbí, ale najdou se i takoví, kteří nemají zájem se dívat na žádná nahá těla. A v Česku je to podobné. Uveďme si dva příklady za všechny – jeden negativní a jeden pozitivní (pochopitelně vybíráme ty slušné komentáře).

„Mně to jako dobrý nápad nepřipadá, spíš trochu trapné. Tohle totiž dokáže každý, i ten, co nic jiného nedokáže. Nehodnotím, jak kdo vypadá, jestli by se někteří radši neměli odhalovat. Prostě by se na maturitní tablo neměl odhalovat nikdo. Nehodí se to. Asi jsem konzervativní,“ komentoval uživatel pod přezdívkou Bernadette.

„Tablo podle mého gusta ♥“ vyjádřila se Lucie.

Tablo si můžete prohlédnout na maturitnitabla.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

  • Bobby Brown

    „Nehodnotím, jak kdo vypadá, jestli by se někteří radši neměli odhalovat.“ – a právě tímto to hodnotí ;-)

Nahoru