Návyková hra Pokémon GO pobláznila internet

Mobilní hra Pokémon GO pro mobilní systémy Android a iOS pobláznila svět, přičemž jejím zásadním rysem je využití rozšířené reality. Úkolem hráče je prozkoumat okolní svět (ulice a města) a hledat, sbírat a lovit pokémony, a to s využitím mobilního telefonu. Pokémoni se skrývají také v tělocvičnách, muzeích či památkách.

Vyplatí se vyrazit do ulic také po setmění, protože se probouzí pokémoni, kteří během dne nejsou k zastižení. A hráč může do svého repertoáru zachytit i originální kousky.

Nicméně někteří uživatelé sociální sítě Twitter pojali mobilní hru Pokémon GO po svém. Sbírají zkušenostní body a ceny, a to například na holém zadku striptérky. Podívejte se na nejlepší memy a snímky, které jsme doposud viděli.

Zdroj:High Snobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru