Návštěvnost internetových stránek Kasa.cz je meziročně o třetinu vyšší

Návštěvnost internetových stránek www.kasa.cz je meziročně o třetinu vyšší a ukazuje se, že na internetu letos budou nakupovat i lidé, kteří doposud preferovali nákup v tradičních kamenných prodejnách. Hlavními důvody jsou ceny a pohodlí. Dle zkušeností z předchozích let se dá očekávat, že nejsilnějším předvánočním prodejním dnem bude pondělí 10. prosince. Pondělí obecně je den, kdy k nákupům „zasedá“ nejvíce zákazníků. Nejvíce objednávek je pak realizováno vždy kolem 21. hodiny večer.

Letošní vánoční nákupy s sebou nesou jeden nový fenomén – lidé si více než dříve vybírají zboží na internetu a následně si je vyzvedávají osobně na prodejnách. Dokumentuje to i skutečnost, že podíl osobních odběrů při nákupech na Kasa.cz vzrostl v říjnu a v listopadu až na 60 %.  Napomáhá tomu určitě i fakt, že Kasa.cz jako jeden z mála velkých internetových obchodů nevybírá za odběr v prodejně žádný poplatek.

Jasným prodejním hitem letošních Vánoc jsou na www.kasa.cz čtečky elektronických knih eReading, dále pak tablety, televizory a notebooky.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru