Navrhněte si vlastní dres

Hrajete fotbal, florbal, nebo jen jezdíte rádi na kole? V tom případě byste měli vědět o možnosti navrhnout si vlastní dresy na kolo, brusle, hokej, fotbal, florbal a další sporty. Pokud máte trochu grafické cítění a nechybí vám fantazie, zvládnete to.

Dresy na zakázku dnes vyrábí více firem, jen některé však umožňují vytisknout na oblečení přímo návrh zákazníka. Jednou z těch, kde to jde, je společnost Alisy.cz. Na atraktivitě jim přidává také to, že jsou schopní vyrobit originální dres už od jednoho kusu. Není potřeba oblékat celý tým, neexistují požadavky na minimální počet vyrobených kusů.

Navrhnout je možné kompletní oblek

Když mluvíme o dresech, máme v tomto případě na mysli nejen trika. Řekněme, že hrajete hokej. V tom případě budete mít zájem o hokejové dresy na zakázku, hokejové štulpny a možná i o dres pro rozhodčího. Je to týmový sport, takže vyrábět jen jeden dres je docela nesmysl. Pokud jste nadšený cyklista, objednáte si cyklodres, cyklistické kalhoty, návleky na nohy a ruce. E-shop Alisy je vybavený na mnoho různých sportů včetně tolik populárních hasičů.

Jak to probíhá?

Jestliže si chcete navrhnout design sami, ze stránek Alisy si stáhnete šablonu. Musíte zvolit tu správnou – pro každý sport jich je nachystaných několik podle typu (střihu) dresu. Do této šablony pak ve vektorových programech Corel Draw nebo Adobe Illustrator nakreslíte svůj design a zašlete do Alisy. Pro ty, co s grafickými programy moc neumí, je tu druhá možnost. Návrh je možné popsat grafikům z Alisy nebo dodat nakreslený na papíře a oni už ho přepracují do počítačové podoby.

alisy

Takhle vypadá šablona cyklodresu

Následně se vytiskne jeden zkušební malý dres (většinou v poměru 1:10) a ten vám bude zaslán na kontrolu. Pokud bude všechno v pořádku, dojde řada na sublimační tisk na textil. Do 2 nebo 3 týdnů je celá záležitost vyřešená a vy můžete sportovat stylově v dresu podle svých představ.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru