NÁVOD: Rozšiřte si cloudové úložiště Dropbox o několik gigabajtů

Používáte Dropbox ale máte problém s nedostatkem místa? Je totiž známo, že Dropbox nabízí zdarma základní úložiště o velikosti 2 GB, pokud vám to nestačí, nezoufejte. Existuje několik způsobů, jak si kapacitu úložiště rozšířit hned o několik gigabajtů a to úplně zdarma.

V dnešní době patří Dropbox mezi jedno z nejpopulárnějších úložišť vůbec. Službu Dropbox využívá přes 300 milionů lidí po celém. Dropbox je totiž velmi skvělým pomocníkem co se týče ukládání a sdílení souborů s ostatními ať už jste kdekoliv.

Podívejte se na několik způsobu, jak navýšit kapacitu vašeho účtu

K prvnímu navýšení vašeho účtu o 250 MB dojde hned poté, co splníte 7 základních úkolů, které vás mají naučit používat cloudové úložiště Dropbox. Tak neváhejte a pusťte se do rychlého prolistování krátkého kresleného manuálu, který uživatele seznamuje se základy ovládání a hlavními funkcemi.

Screenshot_3

Rozšiřte Dropbox mezi své přátelé, protože za každého nového uživatele, který si Dropbox nainstaluje díky vašeho referenčního linku, totiž získáte 500 MB prostoru. Stejný počet megabajtů získá i nový registrovaný uživatel. Pozor, tento způsob ale nebude fungovat do nekonečna. Navyšování tímto způsobem je omezeno hranicí 16 GB.

dropbox

Propojte se na sociálních sítích s účtem Dropboxu. Za propojení s Facebookem dostanete 125 MB a Twitterem 125 MB. A pokud se rozhodnete i pro zprávičku pro tvůrce Dropboxu, dostanete taky 125 MB a je úplně jedno, jestli jim vytknete chyby nebo je pochválíte.

share-files-easily

Nahrajte fotky a videa. Za první vloženou fotografii nebo video získáte 500 MB. Stejný příděl pak dostáváte za každých 500 MB nahraných dat a tímto způsobem tak můžete získat místo o velikosti až 3 GB a to se přece hodí, nebo ne?

Zdroj: Jablickar

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru