NÁVOD: Přečtěte si zprávy v aplikaci Whats App, Messenger a Viber bez oznámení ,,zobrazeno“

Určitě znáte tu situaci, kdy vám na sociální síti přijde zpráva a vy si ji chcete přečíst aniž by o tom dotyčný věděl. A právě v tu chvíli přichází otázka, jak to udělat, když v dnešní době zobrazuje každá sociální síť oznámení ,,přečteno”. Odpověď je jednoduchá, s aplikací Unseen to už zvládnete bez problémů.

Možná si říkáte, proč by to někdo dělal. Důvodu ale existuje hned několik. Možná nemáte v danou chvíli chuť řešit problémy vaší kamarádky nebo nejste zvědaví na zbytečné kecy a drby z vašeho okolí. Zobrazit zprávu a neodpovědět je totiž mnohdy ještě horší, než si zprávu nepřečíst vůbec. 

Screenshot_4

S aplikaci Unseen si přečtete vše, aniž by si toho ostatní všimli

Jedinou chybičku, kterou tato aplikace je má je ta, že skrze ní neodešlete odpověď. Aplikace slouží pouze pro zobrazování zpráv z Facebooku, WhatsAppu, Viberu a Telegramu.

Pokud povolíte aplikaci všechna práva, pak se doručené zprávy objeví nejen v původních aplikacích, ale také v mobilní aplikaci Unseen. Z notifikační lišty či vyskakovací bubliny se k doručeným zprávám jednoduše dostanete – v původní aplikaci pak nebude po zobrazení žádná stopa.

Aplikaci si můžete stáhnout v App Store a Google Play zcela zdarma.

Zdroj: SA

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru