NÁVOD: Ochraňte si své soukromí na Facebooku!

Mark a jeho podřízení dělají vše proto, aby lidé na Facebooku o sobě sdíleli co nejvíce informací. Nemůžou vás k tomu ale pochopitelně nutit. S tímto návodem uchováte kompletně všechny věci v soukromí. Dokonce ani vaši přátelé nebudou schopni vidět více, než jim vy sami dovolíte.

Mnoho z vás si chce určitě některé příspěvky, fotky a ostatní věci nechat v soukromí. Nastavení je naprosto jednoduché, tak jdeme na to. V  pravém horním rohu klikněte na zámek.

Screenshot_3

Viditelnost příspěvků lze nastavit i tak, že jej uvidí pouze vaši přátelé

Poté co kliknete na podnadpis Kdo uvidí můj obsah? se vám zobrazí několik možností. Pokud nechcete, aby vaše sdílené statusy, fotky a videa viděli cizí lidé, nastavte si viditelnost příspěvků pouze pro vaše přátelé. Pokud nechcete, aby některé příspěvky viděli i vaši přátelé, stačí změnit viditelnost na Jenom já.

Screenshot_4

Už žádné neznámé žádosti o přátelství

Už se vám někdy stalo, že si vás do přátel přidal úplně neznámý člověk a vy nevíte kdo to byl? I tomuto se dá zamezit. Pokud tedy tomu chcete opravdu zamezit, v nastavení Kdo mě může kontaktovat změňte Všichni na položku Přátelé přátel.

Screenshot_5

Poslední kontrola a je hotovo

Teď už si to jen zkontrolujte v Nastavení a nástroje pro soukromí a  Nastavení Timeline a označování a máte hotovo.

Screenshot_7

Screenshot_8

Viditelnost přítel můžete také změnit na Pouze já.

Komentáře

Nahoru