Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Naveed Gill se stal novým Chief Operating Officerem Mailkitu

Naveed Gill se stal novým Chief Operating Officerem Mailkitu

Společnost Mailkit, tvůrce a provozovatel stejnojmenného nástroje pro rozesílání a správu e-mailingových kampaní, přijala nového Chief Operating Officera. Stal se jím Naveed Gill. Jeho úkolem bude pomoci Mailkitu upevnit pozici na globálním trhu.

Gill má s rozvojem technologických společností bohaté zkušenosti. Mezi lety 2000-2007 byl generálním ředitelem českého Tiscali a předtím pracoval jako Country Sales Manager v tuzemské pobočce Xeroxu. V posledních letech se také věnoval podpoře póla v České republice. Založil vůbec první český pólo klub a Českou pólo asociaci.

„Mám radost, že mě Mailkit oslovil. Postarat se o to, aby měla firma za hranicemi Evropy lepší postavení, je pro mě výzva a jasná motivace. Mailkit má profesionální tým a prvotřídní produkt, takže jsem přesvědčený, že se mi podaří pozici Mailkitu na globálním trhu upevnit,”říká k nástupu do Mailkitu Naveed Gill.

naveed_gill

„Naveed má obrovské zkušenosti v oblasti managementu a nám je proto ctí, že naši nabídku přijal. Zároveň jsem věděl, že pokud chci, aby s námi spolupracoval, musím před něj postavit opravdovou výzvu,”dodává Jakub Olexa, ředitel společnosti Mailkit.

O společnosti Mailkit s.r.o.

Společnost Mailkit byla založena v roce 2005 a stala se jednou z předních českých firem poskytujících řešení pro e-mailový marketing a marketingovou automatizaci. Cílem společnosti Mailkit je vytvářet taková řešení, která zajistí maximální možnou míru doručení zpráv a zároveň nabídne profesionální technické zázemí, pokročilé možnosti tvorby e-mailových zpráv a jejich automatizace, včetně i napojení na firemní informační systémy.

 

Mailkit zajišťuje e-mail marketingové služby například pro Škoda Auto, Notino.cz, A3 sport, mediální dům Mafra, společnosti Baťa a Pet Center a řadu marketingových agentur jako např. Etnetera Activate, LHMS či Copy General.
Mailkit je členem mnoha oborových organizací, které svou činností přispívají ke zvyšování úrovně e-mail marketingových služeb. Je aktivním členem organizace M3AAWG věnující se boji se všemi formami zneužívání internetu, dále aliancí odesílatelů CSA (Certified Senders Alliance) a Signal Spam i E-mail Experience Council, jež je oborovou odnoží největší marketingové asociace na světě DMA. Mailkit stál u zrodu iniciativy Dobryemail.cz, která se snaží šířit povědomí o pravidlech e-mailingu realizovaného správným způsobem.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru