Naučte se “profesionálně” parkovat, ale pozor na čáro-slepost

Naučte se “profesionálně” parkovat, ale pozor na čáro-slepost

Každý nemá vrozenou schopnost “geniálně parkovat”. Proto leckdy vznikají poměrně vtipné pohledy a občas se i člověk ptá “Co to je za deb***?” Na toto téma vznikla i webová stránka plná těchto unikátů, které určitě stojí za zhlédnutí.

“Každý hold neprošel auto-školu zrovna na výbornou nebo řídí, i když ví, že to jeho schopnosti zrovna moc nedovolují” touto větou bych asi v krátkosti shrnul web, který obsahuje velké množství doslova povedených fotek o jedné z životně důležitých a náročných schopností. Asi všichni tušíte, že mluvím o parkování, které je leckdy natolik náročné, že své vozidlo zaparkujeme na místo, kam se buďto nevejdou ostatní auta a nebo to je proti předpisům.

fotka 1 fotka 2

 

Čas a trpělivost

Děje se to převážně tehdy, když nemáte čas nebo trpělivost, což je dle mého názoru asi nejčastější odvodnění špatného parkování. Ale, to není hlavní myšlenkou článku – seznámit vás o tom, jak parkovat a přitom nebýt za hlupáky. Chtěl jsem vám tedy ukázat webovou stránku parkujemakodebil.blogspot.cz. Jak název napovídá, stránka bude plná zajímavého obsahu, a to doslova.

 

 

Typy řidičů

Po detailním studiu této stránky si osobně můžete rozlišit typy řidičů a především jejich způsob parkování. My jsme pro vás vybrali několik těch nejzajímavějších. Možná jste se i vy někdy setkali s podobnými řidiči, kteří by si zasloužili zabavení svého řidičského průkazu.

Čároslepci

Fotografia0753 unnamed

2014-02-13-12-18_chrysler DSC_0262 IMG001 unnamed (1) (1) unnamed (2) (1) unnamed (2) (2) unnamed (2)Improvizátoři

unnamed (1) unnamed (3) unnamed (4)unnamed (1) (2) unnamed (1) (3)

A spoustu dalších na parkujemakodebil.blogspot.cz

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru