Naučte se konečně anglicky – do 3 měsíců

Snažíte se už dlouho naučit anglicky, ale skončíte vždy někde na začátku? Unikátní český startup má pro vás řešení. S prectime.cz se totiž naučíte anglicky již za 3 měsíce. Stačí jen pár minut denně.:-)

Úspěšný český startup prectime.cz, který si získal svou přízeň na hithit.com, vás naučí anglicky za velmi krátkou dobu a ještě si osvojíte techniky z osobního rozvoje.

prectime

Milan a Honza, tvůrci prectime.cz, dlouho působili v akademickém prostředí a uvědomovali si, že zde chybí efektivita učení. Jistě znáte ty dlouhé hodiny, kdy učitelé něco vysvětlují, a vy nakonec zjistíte, že stejně nic moc neumíte.

Jazyky prectime.cz nekončí

Tento projekt začíná u jazyků, ale v plánu je také rychlé čtení, pamatování, jednoduché rozhodování, vyrovnané emoce a další.

prec2

Prectime.cz technicky

Jedná se o unikátní online webovou platformu, která je zaměřena na efektivní výuku cizích jazyků. Systému učení předcházela analýza desetitisíců elektronicky dostupných knih z celého světa. V rámci analýzy byla určena nejčastěji používaná slova. Platforma je doplněna o nové techniky učení a efektivitu činností. Výuku prectime.cz si můžete dokonce vyzkoušet na 7 dní zdarma :-)

Zdroj/foto: hithit,com, prectime.cz

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru