Tisková zpráva: Nemáš kam tuto sobotu? Zamiř na pražský Naučmese Fest

Nemáš kam tuto sobotu? Zamiř na pražský Naučmese Fest

Minulý víkend jsi propařil, prospal nebo bezduše koukal na filmy? Proč ne. 🙂 Tuhle sobotu to ale chce něco akčního, z čeho budeš ještě dlouho žít! Doraz do pražského Hubu za kupou inspirace a vytáhni své skills zase o úroveň výš.

Z 8 kurzů si na Naučmese Festu vybereš čtyři, které tě posunou a namotivují v dalším osobním rozvoji. Naučíš se, jak si akciemi zajistit pasivní příjem, a prodýcháš techniky, jak se soustředit a zlepšit výkon. S Danielem Gamrotem zjistíš, jak ti aplikace Evernote nahradí kancelář, a Michal Turna ti ukáže, jak se stát superčlověkem za 3 měsíce.

fest1

Určitě si nenech ujít raritku – kurz otvírání zámků šperhákem, o kterém lektor Karel Izera prohlašuje: „Zámek může být hlavolam. Zámek může být výzvou pro vaší zručnost. Uvidíte ale, že si každý zvládnete alespoň jeden otevřít.“

fest3

Ruce zaměstnáš skládáním origami a přípravou přírodní kosmetiky. Nimčin návod, jak na domácí sushi, byl minulý rok dokonce tak úspěšný, že je letos zařazen do repertoáru Naučmese Festu znovu. Pochutnáš si nejen na kurzu samotném, ale také kdykoli si připravíš nori rolku s rýží doma. Nedocenitelné!

fest2

A když už jsme u jídla – samozřejmostí bude úžasný catering. A to doslova od snídaně po večeři. Samé čerstvé dobroty a voňavá káva po celý den.

fest5

fest7

U ní – nebo na afterparty – můžeš vesele networkovat s dalšími účastníky i organizačním týmem. Účast přislíbili Michelle Losekoot, Pavel Ovesný, travelhacker Petr Novák a další Naučmese stálice. To vše tuto sobotu 18. října od 8 ráno v Impact Hubu.

fest6

Komentáře

Nahoru