Natáčel ženu ve sprše. Prý zkoušel vodotěsnost svého smartphonu

Natáčel ženu ve sprše. Prý zkoušel vodotěsnost svého smartphonu

Co byste dělali, kdybyste v bazéně natáčeli někoho ve sprše a on si toho všiml a stěžoval si na vás? Omluvili byste se a video smazali? Snažili se nalhat, že jste to vážně nebyli vy? Lhali, že jste přece nenatáčeli, že jste tam ve skutečnosti dělali něco úplně jiného?

Osmnáctiletý mladík z Velké Británie si vymyslel daleko originálnější výmluvu. Tvrdil, že ženu ve sprše natáčel omylem, když zkoušel vodotěsnost svého smartphonu. Jakmile ho zatkli, řekl, že se mu aplikace fotoaparátu spustila nešťastnou náhodou.

Příště to chce lépe si výmluvu promyslet

Jenže uvěřitelné je to těžko. Žena, kterou mladík natáčel ve sprše bazénu, přímo spatřila telefon zvednutý mezi skříněmi. Zaujalo ji světlo, které z něj vycházelo, a když zjistila, odkud přichází, okamžitě na sebe hodila ručník a šla si stěžovat zaměstnanci bazénu. Těžko lze tedy věřit, že byl telefon mezi skříně zvednutý náhodou.

Nevěřil tomu ani soud, a tak klučinu čeká rok a půl veřejně prospěšných prací, pokuta 240 dolarů a rovněž musí odevzdat svůj telefon. Do roku 2019 bude navíc uveden na seznamu sexuálních delikventů.

Zdroj: DailyDot, fotografie: Flickr - Dudu Viana

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru